Официалният форум на iPlay.bg 

Модератори: CS:GO Екип Банове, CS:GO Supervisor

#416553  от U N Λ V E R Λ G E
 съб окт 28, 2017 4:01 pm
Ама, "брат", мен не ми пука какви линкове ще ми дадеш. След това ми мнение не пиши повече, благодаря. И аз имам 4k+ часа в 1.6, ама това не ми пречи да пиша на Гошо да влезне в другия отбор и ми казва къде са, пък нека имам регистрации където и да е, това ти е публичен сървър, въпросните линкове нищо не доказват или не, всъщност доказват - знаеш, че съм прав и се опитваш да пробуташ някакви "извинения".
unique god харесват това
 #416561  от カカロット
 нед окт 29, 2017 1:46 am
аз продължавам да не разбирам какво общо има това което говориш със ситуация в която ти буквално вървиш крачка по крачка с тях? пардон не 1 а няколко ситуации
 #418361  от sssrated
 чет дек 28, 2017 2:23 pm
Баннат за wall от Runaway

[SourceBans++] ✪ Runaway: Banned player "so" for 15000 minutes (reason: Wall).

Демо има ли нещо ,че и на мен ми е интересно да го видя.
Не ме разбирайте погрешно ,щом сте решили ,че съм уол , така да е ,просто искам да си видя демото ако такова съществува.

Благодаря.
Последна промяна от U N Λ V E R Λ G E на чет дек 28, 2017 5:19 pm, променено общо 1 път. Причина: http://forum.iplay.bg/viewforum.php?f=274
 #419428  от ShaneRa
 ср яну 24, 2018 8:57 pm
1. olewww
2. Бие ми половин часов silence за дето го нарекох "бот" (това ако е обида значи аз съм coldzera) понеже шматката пише на всички в по-големия чат ли не го знам как се води, дето по същия начин излизат и вотовете за маповете, че играем само А, а ние сме 20+ човека в сървъра + че не спря да си играе с правата т.е. пуска гравити на другия админ - twitch.tv/myhuo, пуска си self explode, toggle и не знам си кво още, а преди това имаше и едно друго дете в сървъра, което пускаше простотии със SLAM и нищо не направи при положение, че писах в чата и детето накрая лефтна.
3. http://prikachi.com/images/673/9252673B.jpg ; http://prikachi.com/images/674/9252674V.jpg

Честно, опитах се да пиша на Hunter да го питам защо го е направил админ това недъгаво дете, което знае само да рейджва, ама понеже нали има права не му знае много клавиатурката обаче аз като бях админ в един друг вече несъществуваш сървър кълнеше ме на поразия за дето го наказвах и накрая изяде перм. бан, даже още пазя снимки. Това дете, което е на нещо от сорта на 15-16 годинки, незнаещо дори защо има цс на компютъра си обаче се мисли за голяма работа като има нож, изобщо не трябва да е админ. Сигурен съм, че ако си изгуби правата ще можем да го видим в истинската му противна същност.

Извинявам се за гневното мнение, но това е, което мисля.
Последна промяна от ShaneRa на ср яну 24, 2018 10:22 pm, променено общо 1 път.
 #419431  от olewww; low HP''
 ср яну 24, 2018 9:10 pm
Така, за мен думата "бот" или по-точно казано "робот" е обидна, не се чувствам някой когото може да го програмираш да прави това което искаш. Мютнах те също така и защото доста пъти си се закачал с мен без причина без даже да съм общувал с теб. Писах с !msay това, за да покажа на китаеца дали го знае, естествено, че няма как 20+ човека само А да играете. "пуска гравити на другия админ - twitch.tv/myhuo, пуска си self explode, toggle и не знам си кво още" - това стана защото стрелнах в главата Китаеца- другият админ, след което той се изшегува с мен и ми пусна self explode, след което аз му дадох за 1-2 рунда gravity и после му казах да го маха, тъй като и той има права. Това дете което пускаше неща със SLAM точно след 2рия рунд от който се оплакахте влезнах да видя какво става, обаче беше напуснало сървъра.
 #419432  от ShaneRa
 ср яну 24, 2018 9:14 pm
Така, като за теб думата "бот" е обида, мойто момче, си изтрий най-добре играта, защото това е геймърски термин, само човек без капка мозък би се обидил от това. А и се заяждам с теб, защото не заслужаваш да си админ, нали знаеш, че мога да покажа на всички преди време как ме накълна в сървъра на Хена, който вече го няма, за дето те silence -нах и накрая изяде бан, а и не се оправдавай, не си си правил изобщо труда да влизаш, лъжеш само себе си, айде лека нощ.