Официалният форум на iPlay.bg 

Ако имате предложение за Team Fortress 2 сървъра ни, моля ориентирайте се към този раздел!

Какъв мод искате да бъде сървъра?

24/7 дадена карта (2fort/goldrush/badwater/dustbowl)
1
5%
Capture The Flag
Няма гласове
0%
KOTH
Няма гласове
0%
PayLoad
1
5%
DeathMatch
6
32%
ValveMaps
11
58%
 #243485  от delirium
 нед фев 10, 2013 11:33 am
Изображение
Какъв мод искате да бъде сървъра?

Също така, давайте предложения за настройки на сървъра - instant respawn ли да е, да има ли teambalance, кои карти да се въртят ако е "Valve maps" и тн.
 #243488  от ZeGeek
 нед фев 10, 2013 11:50 am
Веднага давам предложение : запитване дали да има random crits или не преди започването на всяка игра. Това беше главния проблем преди. Някои искаха, други не, това ще олесни доста играта. Също така е желателно да има респаун тайм, но да не е прекалено дълъг. Относно маповете - желателно е да са включени всички Valve мапове, на случаен принцип и да има естествено rtv.
 #243491  от delirium
 нед фев 10, 2013 12:32 pm
Respawn time може да се направи на всяка карта да е различен. Ще ми трябва човек, разбиращ от играта да ми каже за всяка карта, какъв respawn да бъде нагласен спрямо отборите.
Относно random crits - лесно може да се сложи плъгин, който при смяната на картата да пита - да има ли или да няма такива. Спрямо % вече, автоматично се прави настройката за самата карта.
 #243506  от wiNtєD.
 нед фев 10, 2013 2:04 pm
Valve Maps. Аз лично предпочитам да е Instant Respawn, защото в повечето случай е меле и е много забавно.. :D
Относно Random Crits.. Аз лично предпочитам да ги няма, но нека пита в началото, така ще е най-добре.
А TeamBalance.. според мен трябва да се сложи, но няма ли как да се настрои да мести човека с най-малко убийства или нещо такова, защото навсякъде примерно когато си първи в отбора ти и то реши и те премести... Поне за мен това е отвратително...
Толкова от мен... Хайде и да го пускате по скоро, че така и не успях да играя в него преди спирането му...
 #243544  от delirium
 нед фев 10, 2013 6:16 pm
Най-вероятно няма да бъде instant respawn, като спрямо картата, respawn times ще са между 3-15 секунди.
 #243550  от superlubo
 нед фев 10, 2013 7:17 pm
Valve maps - както преди ще е най-добре.Ако ще е DeathMatch по-добре не го пускай.
Няма ли някакви default настройки за respawn time-а ?

+ бих предложил следните карти:
cp_process_rc2
cp_snakewater
ctf_turbine_pro_rc2

И ако имаш време и ти се занимава:
http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=109006" onclick="window.open(this.href);return false;
 #243827  от delirium
 вт фев 12, 2013 4:08 pm
Няма други мнения?
 #244236  от delirium
 пет фев 15, 2013 1:57 pm
Забелязвам доста голям интерес :)

Плановете са следните:
Team balance спрямо статса.
Медиците да дропват медипакс като умрат.
Инженерите - ammo packs като умрат.
Respawn times - 10.0 за всички карти.
Кикване при стоене АФК над Х секунди.
Ограничение на класовете - трябва да реша какво точно да е то.
Random crits - ще има гласуване в началото на всяка карта.
Valve maps.