Официалният форум на iPlay.bg 

Имате предложения относно някои от Source СЪРВЪРИТЕ или общо за всички? Желаете да се добави специфичен плъгин, кажете ни тук! При пускане на тема с предложение е задължително да добавите АНКЕТА към нея!!!

Да се пусне ли САМП сървър?

Да
15
65%
Не
4
17%
Пас
4
17%
 #208393  от Adante
 пет апр 27, 2012 12:41 pm
hiho » Нед Апр 22, 2012 11:02 am написа:
respectruM » Съб Апр 14, 2012 1:30 pm написа: http://prikachi.com/images/325/4645325U.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Това ли е за превод? Ще превеждаш функции и синтаксиси?
Едва ли, сигурно намеква за чат собщенията като Cuffs failed wait until a cop cuffs you (белезниците ти паднаха изчакай докато полицаи ти ги сложи)което ти го изписва на екрана и трябва да се преведе на БГ ако сървъра е български и съм сигурен че не са над 300-500 собщения за превод.
 #208774  от w0lf3kR7™
 нед апр 29, 2012 10:05 am
Аз давам своят положителен глас за такъв сървър :
1. Има много интересни модове и разновидности , но хубавите сървъри са полски / руски / бразилски , а българските сериозни сървъри се броят на пръстите на едната ми ръка..
2. Има много хора , които играят сан андреас , но дори и да на по - малка възраст пак ще подпомогнат развитието на сървъра , от гледна точка на приток от играчи и приходи.
3. Ако се приеме , предлагам да не е дрифт сървърът . На повечето хора им харесва да си играят в нормален сървър , където един вид се развиваш. Правите си банди , купуват оръжия ала бала. Смятам , че ако предварително се подготви всичко ще се увенчае на успех .
 #209608  от HaXaKaH
 ср май 02, 2012 2:21 pm
Ето какво мисля аз :
- най-обикновен сървър ( развижаш банди, стреляш се с другите, купуваш къщи, мажеш ги с колите :Д)