Официалният форум на iPlay.bg 

Имате предложения относно някои от Source СЪРВЪРИТЕ или общо за всички? Желаете да се добави специфичен плъгин, кажете ни тук! При пускане на тема с предложение е задължително да добавите АНКЕТА към нея!!!

Да се пусне ли САМП сървър?

Да
15
65%
Не
4
17%
Пас
4
17%
 #204966  от Adante
 пет апр 13, 2012 3:31 pm
Аз съм играл в такива сървъри и единствените които се пълнят и в които има постоянно хора са Roleplay сървърите.Тези които са за дрифт и другите си идват и отиват за месец.
 #205000  от respectruM
 пет апр 13, 2012 4:51 pm
Тей като се интересувам и постоянно съм запознат с българските сървъри виждам ,че няма Roleplay сървър, но проблема е там ,че аз от такива сървъри не разбирам смисъл знам ги повечето работи ,но не съм се пробвал. Има много в официалния сайт на samp може да изтегля едно и с на някой помощта да го преведа :)) Само ако бъде одобрено предложението ми разбира се :)
 #205175  от hiho
 съб апр 14, 2012 11:34 am
Аха, викаш да се пусне сървър, а ти чак тогава ще се поразровичкаш за инфо и тепърва ще разбираш какво и защо.
Изображение
 #205210  от respectruM
 съб апр 14, 2012 1:30 pm
Ами ако не бъде одобрено предложението ми ? 10,000 кода (Pawno) преведени за едното нищо ..
Мисля ,че малко "За"та трябва да бъдат събрани ,че да започна с работата по превода , модване и конфигуриране

Ооо, не объркал съм се само виж ти колко http://prikachi.com/images/325/4645325U.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
83637 , как ти се струват малко ли ? Превеждам и гледам предложението ми "Отхвърлено" и какво правим ?
Ако бъдат насъбрани малко "За"та и Delirium каже ,че ще бъде пуснат такъв сървър с един приятел моментално започваме превода.
 #205977  от keshi
 пон апр 16, 2012 9:13 pm
Бях се зарибил по Samp-a една зима .. после спирах ,почвах ,спирах ...
както и в Цс-а и там правех карти обаче само за Дрифт !
общо взето играта се играе повече от наборите 97' ,00' бля бля бля...
не мисля ,че ще има голям успех с пускането на сървъра по-единствената
причина = Няма развръзка
в смисъл ... караш ,биеш плейъри .. нищо особено
Признавам от началото е зарибяващо ,но след месец ти омръзва.
 #206009  от ScuLpturaL
 пон апр 16, 2012 9:56 pm
Аз съм За ! Защото като сървъра не е дрифт а има някаква цел да си правиш скора със професии и да си купуваш къща и оръжия да си тунинговаш колата и разни такива ;) ! И както забелязвам дрифт сървърите са с по 30 слота този като е с друг мод не знам как се води по горе нещата които изброих са с по 100-500 слота :) !
 #206228  от respectruM
 вт апр 17, 2012 6:35 pm
Ти и на Дрифт сървър можеш да си отвориш 500 слота ,но няма да ти трябват защото в България има кланове ,а почти всеки клан имат така наречения "Clan Server" но най-важното ,че това ще е първия Roleplay сървър български в България.От 1 година е нямало такъв сървър и затова българи влизат в американски сървъри. Ако не знаеш английски значи ,че не можеш да играеш в сървъра който е пускан в чужбина ,че ти можеш но нищо няма да разбираш. Така де т.е няма да играеш Roleplay, а нали знаете има ли български сървър ще играят много българи. Както гледам в анкетата много много не се гласува поради простата причина ,че 20% от хората играещи в iplay.bg посещават форума, не знам дали наистина е така ,но по принцип е навсякъде така.
 #206806  от wiNtєD.
 чет апр 19, 2012 9:06 pm
Аз съм ЗА, обаче съм напълно съгласен, че само първите 2-3-4 месеца ти е интересно и после ти пълни компа с глупости само...
Попринцип аз имам самп но много рядко играя, има сървъри и с по 800/900 слота но те са в чужбина как очаквате една 7 милионна държава, в която играят самп примерно 1 милион човека(пример просто) и има толкова сървъри и искате да се пълни е няма как просто..
И наистина се играе от по "младите" само...
В 1 бг сървър едва ще има 90-100 човека и то след 5 месеца примерно...
Тоест мисля, че всъщност не съм за а ПАС толкоз от мен
 #208267  от Weidz
 чет апр 26, 2012 3:33 pm
Spoon Killer » Чет Апр 19, 2012 8:06 pm написа:Аз съм ЗА, обаче съм напълно съгласен, че само първите 2-3-4 месеца ти е интересно и после ти пълни компа с глупости само...
Попринцип аз имам самп но много рядко играя, има сървъри и с по 800/900 слота но те са в чужбина как очаквате една 7 милионна държава, в която играят самп примерно 1 милион човека(пример просто) и има толкова сървъри и искате да се пълни е няма как просто..
И наистина се играе от по "младите" само...
В 1 бг сървър едва ще има 90-100 човека и то след 5 месеца примерно...
Тоест мисля, че всъщност не съм за а ПАС толкоз от мен
Не е РЕКЛАМА !
http://gta.telnet.bg/viewpage.php?page_id=3
Играя в сървъра от 2008 година.