Официалният форум на iPlay.bg 

Имате предложения относно някои от Source СЪРВЪРИТЕ или общо за всички? Желаете да се добави специфичен плъгин, кажете ни тук! При пускане на тема с предложение е задължително да добавите АНКЕТА към нея!!!

Да се пусне ли САМП сървър?

Да
15
65%
Не
4
17%
Пас
4
17%
 #204121  от respectruM
 вт апр 10, 2012 4:46 pm
Предложението ми да се пусне един САМП Сървър. Мисля, че ще влизат хора. Аз разбирам от модове плугини и такива работи ако не разбирам питам в Официалния сайт на САМП ( San Andreas - Multiplayer).Ето това е един мой сървър от миналата година клипа пусках го тези месеци ама скоро направих ъпдеит и ся подготвам нов ъпдеит на този мод , мода е дрифтинг , мислех да пускам мод за всичко (stunt , drift, deathmatch , rally). Този клип като качи едно мое фр влязоха 32 човека :). Сървъра бачкаше от 7 сутринта до 8 вечерта и влизаха толкова много хора , сметнете ако работи денонощно до 50 . Преди бях пуснал сървър преди 1-2 години сървър с първия ми мод от 2 часа на обяд до 11 вечерта 96 човека .. Този мод е моя и на един приятел той ми помагаше . Ако одобрите предложението ми ще отговарям за него на 100% мода , плугини , команди , мапове стънтове и всичко останало за сървъра :))

Мислех, ако се одобри да направя ВИП плугин с много готини и често срещани екстри и от ЦС Сървърите. Например /hats , /vshop (за оръжия , speedboos и др. много ми идват на ум ама в момента не ми се пишат). Резервиран слот мисля ,че ще мога , ВИП чат + да гледа лични съобщения например , Допълнителна кръв и броня при Deathmatch и други. Мисля ,че ще е забавно вътре и ще спомогне за развитието на веригата iloveiplay
Последна промяна от respectruM на чет апр 12, 2012 10:31 am, променено общо 2 пъти.
 #204122  от Auditek
 вт апр 10, 2012 4:48 pm
viewtopic.php?f=7&t=15331" onclick="window.open(this.href);return false; Eдва ли Дел ще се съгласи.
 #204144  от sT7
 вт апр 10, 2012 6:38 pm
Ще бъде добре ,но има голямо НО ,едва ли del ще се съгласи иначе ако се прави мисля че президент мода е много игран :)
 #204167  от delirium
 вт апр 10, 2012 8:29 pm
Колко играчи играят средно в един такъв сървър?
 #204190  от respectruM
 вт апр 10, 2012 10:04 pm
Рекорда в моя сървър 96 ,не е зле едно такова сървърче да се пусне нали ви казвам имам много готини предложения за сървъра пък и от 1-2 години се занимавам с модове и плугини около САМП Сървърите (Pawno)
 #204396  от sT7
 ср апр 11, 2012 3:24 pm
Ами доколкото си спомням в сървъра в който играх имаше средно 90 човека ,а мисля че максималния брой хора бяха около 140-150 .. Аз ще играя в този сървър разбира се само да се пусне :)
Поздрави,
sT7
 #204416  от respectruM
 ср апр 11, 2012 5:31 pm
Значи ето още малко информация има един сървър български с 70 човека , НО Deathmatch , а другите Дрифтъри и стънтари и хора който просто искат така да си карат иска да играят и да си карат ,но няма български и се налага да влизат в полски , англииски където има 2 команди /drift1 , /elegy само ,че те искат и да правят така наречените "улични гонки" "дрифтове" с други хора ,но българи не някви там който им викаш "are war" и те "чокара мокара" на някъв техен измислен език да си говорят. Ако се одобри предложение това ще е единствения български дрифт , стънт , ДМ и свободно каране в България ,а само аз мога да викна 10 човека и 1 едно мое много добро фр ми викна още 40 от неговия клан :lol: надявам се предложението ми да бъде одобрено и да се заема с едно сървърче.

В момента мисля по-едно нещо който мисля ,че е невъзможно сървър с 2 мода например като влязат в сървъра и да излиза едно меню с два бутона "Този моя сървър дрифт , стънт и т.н" "И Roleplay" Roleplay представлява един вид реалния живот , работа , пари , ченгета нелегални професии и такива ,такъв сървър е нямало от години в България. В един американски сървър с едно мое Фр бяхме 5-6 БГта има много хора който искат да има такива сървъри.

Знам ,че господин Delirium направи тема "iplay.bg в нова насока" и сървъра съвпада към тези поне някой така нарекоха ,но аз не мисля така от личен опит знам тей като вече сигурно тази година ми е 3та с която ще се занимавам с Pawno. Винаги сървърите са ми били успешни и съм минавал без проблеми освен миналата година когато баща ми имаше проблеми с полицията и се наложи да ни направят обиск и да ни вземат всички възможни предмите върху който може да се запише информация,но отново си направих нов мод и ся искам да го предложа и да бъде пускан от най-голяма цс верига :) iloveiplay
 #204424  от phrZ
 ср апр 11, 2012 6:01 pm
Абсолютно против и ще ти изброя само 2 причини , макар и да мога да напиша много повече :
1. Как очакваш някой да се довери на човек , който няма елементарна езикова култура , не знае да напише правилно името на играта, за която пуска предложение , не може сам да си контролира белите в затвора и за това моли специално на него видиш ли да му махнат микрофона , за да не се изкушавал .. viewtopic.php?f=60&t=15597" onclick="window.open(this.href);return false;
2. Убеден съм , че "кефа" ще бъде за точно 3 дни.
 #204430  от respectruM
 ср апр 11, 2012 6:17 pm
Какво искаш да кажеш с мнението си ,че няма да влизат хора ли ??