Официалният форум на iPlay.bg 

Имате предложения относно някои от Source СЪРВЪРИТЕ или общо за всички? Желаете да се добави специфичен плъгин, кажете ни тук! При пускане на тема с предложение е задължително да добавите АНКЕТА към нея!!!

?

За
3
100%
Против
Няма гласове
0%
 #186416  от kikooo
 нед яну 15, 2012 5:24 pm
Здравейте,
реших да направя тази тема за доброто на сървъра, т.е. да помогна за развитието му и за повече привличане на играчи. Предлагам да се добавят нови карти в сървъра, които са доста добри, така на играчите ще им е интересно и разнообразно , защото откакто се пусна играта безплатна се появиха нови играчи и съм сигурен, че не всички са играли на старите и доказани с времето си карти.

Всички карти, които изброя ще ги тествам предварително и няма да спестявам нищо за което се сетя.

Тъй като не ми се преписваше от сървъра картите, реших от всички официални една по една да казвам по нещо, като най-накрая ще кажа крайният списък с перфектните карти в сървъра. За да е интересно ще давам и оценки от 0 до 10.

Нека започнем:
cp_5gorge (Добра, но мисля, че cp_gorge е по-хубава, тъй като двете са еднакви почти, е по-добре gorge. За тази карта оценката ми е 8/10)
cp_badlands (10/10)
cp_coldfront (8/10)
cp_dustbowl (10/10)
cp_egypt_final (10/10)
cp_fastlane (10/10)
cp_foundry (Нова карта, малко е кичозна, но е хубава. 9/10)
cp_freight_final1 (Добра е. 9/10)
cp_gorge (9/10)
cp_granary (10/10)
cp_gravelpit (Като изключим някои бъгове, картата е перфектна. 10/10)
cp_gullywash_final1 (Не е кой знай какво, но става. 7/10)
cp_junction_final (Много тясна ми се вижда, а и не е кой знай какво. 4/10)
cp_mountainlab (Не е зле. 8/10)
cp_steel (9/10)
cp_well (10/10)
cp_yukon_final (8/10)
ctf_2fort (9/10)
ctf_doublecross (Много бъгната и лагава ми се вижда, иначе не е чак толкова зле. 4/10)
ctf_sawmill (50 на 50 съм, ама хайде 7/10)
ctf_turbine (Интересна карта. 10/10)
ctf_well (9/10)
pl_badwater (Много играна. 10/10)
pl_barnblitz (Имаше един бъг в самата карта, да се мушкат отдолу нея, но мисля, че оправено. 10/10)
pl_frontier_final (Става, но твърде много се върви с тая количка ;d. 8/10)
pl_goldrush (Много играна. 10/10)
pl_hoodo_final (Малко кратка ми се вижда, но нищо. 9/10)
pl_thundermountain (Не става. 4/10)
pl_upward (Става. 8/10)
plr_hightower (Става. 8/10)
plr_nightfall_final (Добра е. 9/10)
plr_pipeline (Не е хубава. 4/10)
tc_hydro (Стара, хубава, играна и интересна карта, без лаг и като цяло всичко гладко върви. 10/10)

Новият и обновен списък трябва да изглежда така:
cp_badlands
cp_coldfront
cp_dustbowl
cp_egypt_final
cp_fastlane
cp_foundry
cp_freight_final1
cp_gorge
cp_granary
cp_gravelpit
cp_gullywash_final1
cp_mountainlab
cp_steel
cp_well
cp_yukon_final
ctf_2fort
ctf_sawmill
ctf_turbine
ctf_well
pl_badwater
pl_barnblitz
pl_frontier_final
pl_goldrush
pl_hoodo_final
pl_upward
plr_hightower
plr_nightfall_final
tc_hydro

Всички карти са официални, т.е. от девелоперите Valve и девелоперите ЗА Valve и съм се съобразил със сървъра, който е [Valve Maps]. :)

Нека някой модератор да пусне анкета, дали потребителите са съгласни За или Против обновяване на списъка с карти, че го няма таба с анкета.
Последна промяна от hiho на нед яну 15, 2012 5:31 pm, променено общо 1 път. Причина: Добавих анкета, а това че не го виждате... Хм, странно, сега ще пиша там, където трябва.