Официалният форум на iPlay.bg 

Всички промени които правим по сървърите и нововъведения, ще съобщаваме тук.
 #118629  от kosacha
 съб юли 02, 2011 9:58 am
iPlay.bg , къде ви е css играта от замунда. ами не сте ли много нагли само вие и man1a да си качвате игрите в замунда. пуснали сте css сървъри от там 2, 3 месеца и искате да са пълни още в началото като ги пуснете, ами ще почакате малко, всичко с времето си. тези които имат връзки в замунда, да си качват игрите, а тези които нямат, да им трият играта и да го духат, така ли. преди 2 месеца едвам бяхме навили един ъплоудер да ни качи играта в замунда, след няма и 24 часа и играта ни беше изтрита, ами сега и вашата е изтрита. бях предложил на доста ъплоудери в замунда поне да се редуваме, веднъж ние-amazing, после вие, после addicted, после, ман1а, после, csmega-bg и така, когато излезе нова версия да се редуваме. вместо това получавах в замунда изтриване на акаунтите си, е как да стане, каде е справедливоста, поне ние и addicted не искаме под никакъв предлог пари от играчите си. сега правя всичко възможно игрите да бъдат изтривани от замунда. като не може да се качват на всички игрите, и да се редуваме, ще бъдат изтривани.
 #118641  от delirium
 съб юли 02, 2011 10:26 am
1. Кой иска пари от играчите си? (Говоря за CSS сървърите).
2. Какво се опитваш да постигнеш с тази тема? Със заплахи няма да постигнеш много.
3. Ман1а версиите си стоят => имат познати администратори/модератори.
4. Доста наши версии, дори без ти да ги докладваш бяха изтрити, така че какво ревеш?
 #118642  от kosacha
 съб юли 02, 2011 10:45 am
за css сървърите не ви знам дали искате пари, както и да е, ние дори нямаме donate в сайта и форума.
кой ти говори за заплахи :) или ще качват всички в замунда или ще се трият останалите, това заплаха ли е :)
man1a версиите може да стоят, но не са активни вече защото са стари версии.
аз не съм докладвал лично вашата игра, просто дадох пример на модератор с вашата игра понеже беше качена последно, и е най новата версия (целта ми беше и ние да качим), то аман с тия версии де, но както и да е.
за което съм си прав, съм си прав, не бързай да ме триеш или банваш, може занапред да станем приятели, знам ли :)
 #118648  от delirium
 съб юли 02, 2011 10:53 am
Не виждам причина, поради която да те "трия/банвам". Не си направил нищо нередно.
Да, прав си. Аман от едишъни, но моето мото е щом всички качват, защо и ние да не качваме.
Веднъж докладвах едишън на ман1а, точно след като бе качен и си остана неизтрит и точно поради тази причина споменах, че познават администратори или модератори.

П.П. Махни линка към сайта от подписа си. Нарушава правилата на форума.
 #118929  от sup
 съб юли 02, 2011 9:10 pm
Аз пък се чудя защо идваш тук с нападки? Да не ги трием ние ъплоуднатите ви едишъни? И не мисля, че това може да се нарече наглост, който както се уреди (явно и ние не сме се уредили). Donate и тук няма, който иска може да се възползва от VIP услугите, но никого не задължаваме да плаща нещо - изцяло тяхна воля! Може да отидеш да се скараш на L.. техния едишън си стои (1.6)
 #118933  от BURN
 съб юли 02, 2011 9:16 pm
kosacha, опа имам в предвид definitioN, нали много правеше клипове Iplay vs. l... и т.н., защо сега идваш и почваш да се разправяш и да правиш проблеми. По-добре си ходи при копирвачите cs-ph.... и не се показвай тук. :)
 #128971  от NEREALNIA
 чет юли 21, 2011 3:46 pm
ИСКАМ СИ СЪРФ СЪРВЪРА НА СОРС ! CSSDM SURF !!! CSSDM SURF !!! CSSDM SURF !!!
 #197888  от SmirnofF
 вт мар 20, 2012 7:44 am
kasacha Според мен тва ,което го пишеш е излишно :tooth:
 #197892  от alchy
 вт мар 20, 2012 8:12 am
И според мене това което ти пишеш Смирноф е излишно, темата е стара, има ли смисъл..