[ОТХВЪРЛЕН] Кандидатура за Администратор в JailBreak[ULTIMATE]

Отхвърлените от нас кандидатури.
Заключено
Аватар
BoKaTa
User
User
1
Ник в ЦС: BoKa7a
Любим сървър: Jailbreak Extreme
discord: BoKaTa#4584

1) Възрастова граница -> 17
2) Ник в играта? - BoKa7a
3) Защо искате да станете админ? - За да помагам на екипа и допринасянето на приятната игра в сървъра.
4) От къде сте? - Харманли
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. Влизам за около 2 часа , когато мога и повече от 2020 година редовно.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? - Да имам опит!
7) Дискорд за връзка. - BoKaTa#4584
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) - Имате ми го.
Аватар
NightStalker
Тестов Администратор
Тестов Администратор
3

Бивш админ си, знаеш правилата и то чудесно като цт/саймън се спряваш перфектно без грешка, даваш разнообразни игри което е хубаво. Дано мерака ти за игра не е само през зимния сезон когато има хора ами и за напред. От мен имаш ЗА!
Аватар
Handanovic
Тестов Администратор
Тестов Администратор
4
Ник в ЦС: Handanovic

Както казва колегата по-горе бивш админ си и даваш разнообразни игри.Не се заяждаш с никого,когато и да те метнат полицай винаги останеш да помогнеш.Не се заяждаш с другите играчи.За!
Аватар
ShadoWMiaR
Модератор
Модератор
5
Ник в ЦС: ShadoWMiaR

Преди се отказа понеже нямаше време и няколко пъти те търсех, сега не знам ако ти се даде шанс дали пак няма да изчезнеш понеже като ти гледам активността, от скоро влизаш и самата ти активност е разкъсана, ако имаш желанието пак да си част от екипа задръж добра активност и я поддържай. Понеже това не е достатъчно.
Изображение
Трудно е да чакаш нещо, което знаеш, че може никога да не се случи, но е още по-трудно да се откажеш, когато знаеш, че е всичко, което искаш.
Аватар
zolfeca
Администратор
Администратор
11
discord: zolfeca#8158
zolfeca’s avatar
Loading…

Благодаря за кандидатурата и за желанието да помагаш на iPlay.bg

За съжаление кандидатурата ти не убеди мен и екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен.

Пожелавам ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни. Желателно е през това време да си направил добро впечатление на админите в сървърите, да си докладвал за хакери и да си редовен.

Поздрави,
zolfeca
Заключено

Обратно към “Отхвърлени кандидатури”