[ОТХВЪРЛЕН] Кандидатура за админ (Jailbreak ULTiMATE )

Отхвърлените от нас кандидатури.
Заключено
Аватар
Secre7
User
User

1) Възрастова граница - 15
2) Ник в играта?-Secret
3) Защо искате да станете админ?-Да помогна на сървъра с развитието, да пазя сървъра от хакери и да предоставя една спокойна и игра и също, защото имам огромно желание. :)
4) От къде сте?-София
5) Колко често и от кога влизате в сървъра.- Всеки ден над 4,5 часа и играя от много време в тази верига ( играл съм и с други никове , преди 2 , 3 години )
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)?- за кратко време
7) Дискорд за връзка.- S3cRe7#0802
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв)- https://steamcommunity.com/profiles/76561198869145069/
Аватар
NightStalker
Тестов Администратор
Тестов Администратор
3

Справяш се като саймън/цт обаче някои от правилата още не ги знаеш и не са ти ясни, също така помагай повече на играчите, защото до този момент не съм видял желание да помагаш на играчите в сървъра. За момента против, но не се отказвай.
Аватар
dinero quiero
Екип банове
Екип банове
2

Редовен си и спазваш правилата, но играта ти като SiMON не е от силните ти страни. Притесняваш се и това ти играе много лоша шега, понеже се случва да допуснеш грешка или да не успееш да измислиш как да се справяш със затворниците. Затова според мен ти трябва още време, в което да посвикнеш повече, защото ако станеш админ ще трябва да си по-нащрек със случващото се (не само като ct, а и като цяло играта). На този етап Против от мен и съвет да цъкаш по-спокойно както ти си усещаш играта, без да 'трепериш' да не нарушиш нещо без да искаш, защото на всеки се случва да сгреши.
Аватар
ShadoWMiaR
Модератор
Модератор
5
Ник в ЦС: ShadoWMiaR
Любим сървър: Jailbreak Extreme

Направи ми лошо впечатление на jail_moviecik току що, играчите имат да скачат масите, а ти като ст им мяташ флашки в изолатора, метна 2 след това още 1, нарочно умрях за да видя кой е и се оказа, че си ти. Ако желаеш да помагаш това не е начина, не трябва да пречиш за нормалното протичане на играта. Като цяло от твоя страна не съм и видял желание да помагаш, дай малко по-сериозно, не прави такива издънки както сега и нещата може и да ти се получат, но на този етап не.
Трудно е да чакаш нещо, което знаеш, че може никога да не се случи, но е още по-трудно да се откажеш, когато знаеш, че е всичко, което искаш.
Аватар
zolfeca
Администратор
Администратор
11
discord: zolfeca#8158
zolfeca’s avatar
Loading…

Благодаря за кандидатурата и за желанието да помагаш на iPlay.bg

За съжаление кандидатурата ти не убеди мен и екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен.

Пожелавам ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни. Желателно е през това време да си направил добро впечатление на админите в сървърите, да си докладвал за хакери и да си редовен.

Поздрави,
zolfeca
Заключено

Обратно към “Отхвърлени кандидатури”