Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #434692  от delirious
 нед фев 09, 2020 7:04 pm
1) Възрастова граница -> 16
2) Ник в играта?delirious
3) Защо искате да станете админ?Искам да стана админ във вашата верига, за да помагам на админи и играчи с каквото мога, да намалим драстично играчите, които си позволяват да играят с помощни средства, играчи, които си позволяват да се заяждат. обиждат, псуват също да бъдат наказани!
4) От къде сте?Ямбол!
5) Колко често и от кога влизате в сървъра.Аз играя от доста години във вашата верига, най вече в Deathrun-a. Играл съм само с 2 ника- Ivelin и delirious.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)?Да, бил съм админ в Danger-cs_eu.
7) Скайп за връзка.Скайп нямам, но по стийм може да ми пишете.
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв)delirious6996
https://steamcommunity.com/profiles/76561198397864200/
 #434880  от sK|Achkata ;]
 съб фев 22, 2020 4:22 pm
Активен си, но доклади от твоя страна няма.Не мисля, че би могъл да се справиш в дадена ситуация ако ти се даде шанс.Бих те посъветвал да почнеш да помагаш на играчите, да докладваш и да си влизаш пак така.На този етап-Против
speeddemon харесват това
 #434883  от dinero quiero
 съб фев 22, 2020 4:51 pm
Човек, много досадно става понякога начина, по който спамиш в чата и се оплакваш от некви рандъм тъпотий, честно. Смисъл, просто дай малко по-спокойно и недей се впряга за некви простотии, само затрудняваш излишно положението, особено като сме на евента и трябва да ти отговаряме специално на спама за това кога ще си получиш наградата, примерно. Де да знам, тва е няква ситуация само, иначе ако изчистиш е такива простотийки и малко по-сериозно му дадеш, не виждам нищо лошо и да ни помагаш. Ако целта ти е да помагаш, би трябвало да си ме разбрал. Против
 #434886  от Jonathan Wick
 съб фев 22, 2020 5:09 pm
Имаш игрово време,но до там.Лигавиш се много и доста често те виждам да спориш и да се караш с хората,също така няма и доклади-Против
 #434913  от P$yCh0
 пон фев 24, 2020 1:05 am
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 30 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0