Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #434521  от Eighty83three
 нед яну 26, 2020 9:02 pm
1) Възрастова граница - 19
2) Ник в играта - eighty83three
3) Защо искате да станете админ - Да помогна с каквото мога,тъй като през повечето време влизат мъници и си правят каквото пожелаят
4) От къде сте - Казанлък
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. От 4/5 години - зависи ако има хора прекарвам по час и половина,два
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри) - Да , cs-eu.ruse която не съществува ,jailbreak extreme cs1
7) Скайп за връзка - не ползвам
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) - itsnotbella
Последна промяна от Eighty83three на пон яну 27, 2020 2:08 pm, променено общо 1 път.
dgdara_, Pull The Trigger, dinero quiero и 3 други харесват това
 #434525  от ShadoWMiaR
 пон яну 27, 2020 1:09 pm
Ами аз направо не знам от къде да започна, но нека да е от това :
25.01.2020 [18:09:23] eighty83three : i az shte stana admin
И на 26 пускаш кандидатура, не знам това някакъв знак ли е, предсказание, или просто шега, която в края на кандидатурата си допълваш с смеещото се емоджи. Това като го написа и аз бях вътре и още 3 админа мисля, че бяхме и четиримата се изсмяхме в чата :tooth: .
Имаш плюсове, те са, че знаеш правилата отлично, стар играч си, но минусите са в повечко, те са : заяждания,провокации, обиди, няколко бана мисля, че бяха и това е основното за което се сещам.
За да покажеш, че искаш да помагаш на екипа трябва доста голяма компенсация и демонстрация.
Смятам, че ти трябват минимум два месеца за да покажеш, че може да ти се даде шанс.
За момента ти давам против.
:ps: След като написах това
ShadoWMiaR написа:или просто шега, която в края на кандидатурата си допълваш с смеещото се емоджи.
си промени кандидатурата и го премахна, добре значи не е шега.
Big Easy харесват това
 #434595  от Stargame
 съб фев 01, 2020 11:48 am
Не съм убеден, че кандидатурата е сериозна, но като оставим това настрани и факта, че имаш много (супер)банове, къде от мен, къде от други, доскоро имаше изключително нагло и непристойно държание, сега е добро, но това е заради кандидатурата, очевидно е. Против.
Big Easy харесват това
 #434605  от dinero quiero
 съб фев 01, 2020 7:30 pm
И аз като другите админи, ама все пак винаги има надежда. Не се отказвай, в последно време наистина има промяна в поведението и ако си остане така ще е много добре :)) За сега е наистина твърде малко в сравнение с преди няколко месеца, знаеш. Против
 #434610  от Jonathan Wick
 съб фев 01, 2020 10:33 pm
Държанието ти попринцип е отвратително и сега е ясно че се държиш добре само заради кандидатурата,така не става,също имаш и множество банове-друго различно от Против няма как да дам
 #434751  от JmeLche
 чет фев 13, 2020 12:28 pm
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!