Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #434615  от F[L]izZeY04
 съб фев 01, 2020 10:51 pm
1) Възрастова граница -> 15
2) Ник в играта? -> F[L]izZeY'/kotkata bog;)
3) Защо искате да станете админ? -> Естествено да помагам с каквото мога и на когото мога в сървъра, както и да давам помощ на играчите които се нуждаят от такава, да помогна на новаците в сървъра както и да сложа малко ред между лошите играчи.
4) От къде сте? -> Добрич.
5) Колко често и от кога влизате в сървъра? -> Играя в сървърът от 3/4 години всеки ден по 4/5 часа.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? -> Имам опит- CS1.BG, Dark-Star както и в сърввъри на приятели.
7) Скайп за връзка. -> denislav.mixailov1
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) -> F[L]izZeY
Последна промяна от F[L]izZeY04 на ср фев 12, 2020 4:16 pm, променено общо 1 път.
kotenceto, A. -Cocaine харесват това
 #434728  от wiNtєD.
 вт фев 11, 2020 11:58 pm
Принципно играеш от много време, демек си отдавна на "ти" със ситуацията в затвора. Нямам спомен някога да си се държал зле, или поне не и в скоро време. Според мен трябва да ти се даде шанс, но и аз не съм сигурен дали би се справил. Финално, с оглед на това че повечето администрация е застаряваща, очевидно е че не сме толкова активни по принцип, има нужда от свежи кадри, заради което ти гласувам За.
F[L]izZeY04 харесват това
 #434749  от JmeLche
 чет фев 13, 2020 12:24 pm
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 10 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!