Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #434151  от hristo.iliev
 пет ное 22, 2019 8:17 pm
1) Възрастова граница -> 16
2) Ник в играта? OnConTroL
3) Защо искате да станете админ? Искам да стана админ защото през повечето време няма админи в сървара и през това време всеки си прави каквото си иска било то да обижда или да изпозва хак.
4) От къде сте? Бургас
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. Влизам близо вече от две гордини и поливина всеки ден по 4/5 часа.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Да, бил съм админ в Cs1bg.
7) Скайп за връзка. live:1bd45717bdb3b590
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв). Не използвам.
트와이스, Big Easy, Ahilesa- харесват това
 #434154  от dinero quiero
 съб ное 23, 2019 5:49 pm
Според мен би могъл да се справиш, а пък ако трябва нещо - ще помагаме, активен си и помагаш редовно в сървъра, така че от мен имаш За :thumbs_up: :thumbs_up:
hristo.iliev, 트와이스, Big Easy и 1 други харесват това
 #434159  от ShadoWMiaR
 съб ное 23, 2019 8:52 pm
Не знам защо си пуснал кандидатурата си в този раздел при положение, че имаш доста други, както и да е.
И аз мислех да ти давам за понеже видях промяна и наистина има, спрял си да се лигравиш имаш добра активност, но днес с този фреекил който направи защото онзи написа цитирам : "VadI SvIvaI PaLI DurpaI : Taka li te nakazva maika ti"
При положение, че имаше 3 админа и ти да го фреекилнеш не смятам, че е удачно, а още по-малко да ми държиш сметка защо не съм го гагнал лично аз. Тук ти отговарям проверявах едно ип за активни банове.
С това нещо ти ми показа, че имаш нужда от още време и мислех да ти дам за, но днес ти промени мнението ми.
Против.
hristo.iliev, Big Easy харесват това
 #434310  от trust no one.
 пет дек 20, 2019 1:16 am
Не си ми правил лошо впечатление, справяш се като полицай, не съм те виждал да се заяждаш с играчите, следователно според мен може да ти се даде шанс.
 #434363  от P$yCh0
 пет дек 27, 2019 12:11 am
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0