Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #432643  от Влад.Костов
 чет фев 28, 2019 9:41 pm
1) Възрастова граница -> 13
2) Ник в играта? VladGamesBG
3) Защо искате да станете админ? Подпомагането на сървъра с нарушители и възвръщане на хората с повече видеа.
4) От къде сте? Монтана.
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. Често влизам, пропускам дни когато имам работа за вършене или нещо друго, но е рядко. В сървърът съм от 4 години.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Не, нямам ще ми бъде напълно за първи път.
7) Скайп за връзка. vladimen3
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) - Fake_Vlad
Последна промяна от Влад.Костов на чет фев 28, 2019 10:18 pm, променено общо 3 пъти.
 #432656  от ShadoWMiaR
 пет мар 01, 2019 2:44 pm
Не мисля, че да направиш едно клипче как играеш и да го качиш в youtube и да играеш от седмица в сървъра те прави готов кандидат. Виждал съм те 3/4 пъти и нямам впечатления. Почни да бъдеш по-активен, да помагаш на играчите и админите, да докладваш и нещатата ще се наредят. В момента няма как да дам нещо по различно от против.
 #432659  от murtaugh.
 пет мар 01, 2019 5:02 pm
На мнението на колегите съм. прекалено рано ти е. Против.
 #432718  от Elektrika
 пон мар 04, 2019 9:59 pm
Твърди ПРОТИВ с едно две влизания на два три месеца няма как да стане да не говорим за лигавенето ти и за самото ти държание в сървара
 #433439  от P$yCh0
 чет юни 20, 2019 12:40 pm
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0