Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #432242  от Пеци.Т.
 ср фев 06, 2019 5:52 pm
1) Възрастова граница -> 17
2) Ник в играта? -Abstergo-
3) Защо искате да станете админ? искам да стана админ! зада помагам с какво то мога и за Развитието на сървара! и да не казвамза Нарошителите :)
4) От къде сте? ботевград
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. всеки ден по някои път ми се налага че така да не играя :D
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? да имам,в cs1.bg
7) Скайп за връзка. на,лс
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) нямам.
dinero quiero, Anything >> харесват това
 #432247  от BlueTwist3r
 ср фев 06, 2019 7:47 pm
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? да имам,в cs1.bg
Изображение
:tooth:

Ти тук админ е абсурдно да бъдеш с това лапешко държание. Допълвам и с тази снимка горе, да се види че имаш 100% шанс да станеш админ тук. Там в на иван сървъра не знам как си станал админ, може би те е пожалил понеже си му единствения играч в сървъра.
 #432249  от murtaugh.
 ср фев 06, 2019 8:02 pm
Категорично против, мнението няма да ми се промени! Не знам как дори ти е хрумнала идеята да станеш админ тук, при положение, че рекламираш сървърите на друга верига, отделно никакви правила не знаеш, докладите не искам дори и да ги коментирам под всякаква критика са.
-RuthlesS- харесват това
 #432259  от Devention.
 ср фев 06, 2019 9:51 pm
Ти в момента буквално си пробваш късмета с тази кандидатура. На мнението на колегата съм и моето мнение също няма да се промени. Тук ще трябват малко повечко аргументи отколкото обичайното. Правописа е под всякаква критика, докладите и те също, поне уцелваш темата в която да ги пускаш. В игра не ми правиш никвакво впечатление, освен с това нагло държание + рекламите на друга верига беше най-баналното нещо, което можеше да направиш. Мнението ми винаги ще си остане едно, макар че шанса да станеш админ тук е НУЛЕВ.
-RuthlesS- харесват това
 #432266  от Jonathan Wick
 чет фев 07, 2019 1:19 pm
Доста неграмотно пишеш,рекламираш си в сървъра,заяждаш се често,като полицай ти е мътна-не мисля че имаш особен шанс да станеш админ тук