Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #431881  от I hate my life
 съб яну 19, 2019 8:47 pm
1) Възрастова граница - 18 години
2) Ник в играта? I hate my f1cking lifeeeeeeee
3) Защо искате да станете админ? За да помагам с каквото мога на играчите и за по-добра игра.
4) От къде сте? Велико Търново
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. В сървърите на iPlay играя от 4,5 години, но сега започнах от 2 месеца отново и отделям по 1-2 часа на ден, ако имам възможността да играя.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Да, бил съм в cs-bg, cs-maxgaming, neverlose-gaming и още много.
7) Скайп за връзка. Не ползвам
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) randomch0
Eighty83three, Anything >> харесват това
 #431883  от ShadoWMiaR
 съб яну 19, 2019 9:41 pm
Смятам, че се нуждаеш от още време за момента съм Против, а и активността ти е спаднала, иначе имаш добро държание, не съм те виждал да се заяждаш или нещо подобно, а и в момента сме повечко админи в затвора и ще се наложат повече усилия за да дам за.
-RuthlesS- харесват това
 #431889  от Go6kata
 нед яну 20, 2019 8:38 am
Не си се карал с играчите и си знаеш правилата. В игра винаги съм те виждал като стабиляга и знам, че ще успееш да се справиш със задачите си като админ, и макар да се е увеличила бройката на админи в затвора мисля че за теб има място. ЗА от мен!
Eighty83three харесват това
 #431906  от Devention.
 нед яну 20, 2019 10:09 pm
И аз съм на мнението, че ти е още рано за правата. Продължавай да играеш и докладваш, следващият път може да се получат нещата но за момента нещо по-различно от Против не мога да ти дам.
-RuthlesS- харесват това
 #432267  от Jonathan Wick
 чет фев 07, 2019 1:21 pm
От както пусна кандидатурата ти падна активността,иначе като полицай се справяш,но мисля че на този етап ти е рано за права-против за сега
 #432360  от JmeLche
 вт фев 12, 2019 1:40 am
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави!