Официалният форум на iPlay.bg 

Ако сте направили плъгин и искате да го разпространите или просто искате да покажете на какво сте способни, тук е мястото. Имайте предвид, че копирани от други места плъгини, директно ще се трият!

Модератор: eMinEm

Правила на форума: Поствайте само ваши лични разработки! Копирането на чужди плъгини е строго забранено!
Следвайте този шаблон. Задължително трябва да предоставяте и .sma файловете! Всички файлове, трябва да са прикачени към главния пост. Линкове за сваляне от чужди сайтове, ще бъдат изтривани!
 #405659  от cgozzie
 нед дек 25, 2016 6:25 pm
Не става в квар стойностите в amxx.cfg там пиша 5000 в сървъра пише 1000.Но като променя квар стойностите в sma всичко си работи коректно тествах го.Дава си флаговете префикс сичко е ток.Само една добавка ще те помаля ако може да добавиш в плъгина да има сащо зададено Х враме в дни пр. 10-20-30 дни кога да му изтиче вип правата.Ако може и в чата да също с няква команда да си проверява колко му остават ще е добре.
 #408860  от crrk
 пон яну 30, 2017 10:42 pm
Имам проблем с плъгина.
Някои играчи получават випа други не, 3ти ту го имат ту не. Една карта имат вип другата нямат , на някакъв произволен принцип работи.
 #418995  от OciXCrom™
 пон яну 15, 2018 9:25 pm
Изображение
 #433733  от dangerlink
 вт авг 06, 2019 2:12 am
А защо префикса не работи в чата?
 #433736  от OciXCrom™
 вт авг 06, 2019 2:55 pm
dangerlink написа:А защо префикса не работи в чата?
Какво ще каже "не работи"?!
 #433737  от dangerlink
 вт авг 06, 2019 4:21 pm
След като достигна лимита за убийства, получавам си флага, който е настроен, получавам и бонусите, които съм направил за този флаг, обаче нямам префикс пред имети в чата. Дори след смяна на картата не се получава.
 #433739  от OciXCrom™
 вт авг 06, 2019 11:30 pm
dangerlink написа:
вт авг 06, 2019 4:21 pm
След като достигна лимита за убийства, получавам си флага, който е настроен, получавам и бонусите, които съм направил за този флаг, обаче нямам префикс пред имети в чата. Дори след смяна на картата не се получава.
Къде видя, че играчите получават някакъв префикс преди името? Точно и ясно е написано, че плъгинът не добавя никакви екстри - дава само флаг. Този префикс който виждаш в настройките се показва преди съобщенията които се изпращат от плъгина, не знам как не забеляза това досега.

Ако искаш префикс пред името, добави този плъгин.
 #433740  от dangerlink
 вт авг 06, 2019 11:38 pm
Извинявам се, моя грешка. А ако сложа този плъгин, при положение, че ползвам плъгин army ranks+admin prefix има ли вероятност да се омажат двата плъгина?
 #433742  от OciXCrom™
 ср авг 07, 2019 2:38 pm
Защо ползваш толкова стар и калпаво написан плъгин? Ползвай тази ранк система - автоматично ще се свърже с плъгина за чата, както и този.

Препоръчвам ти да се поразровиш малко и да разгледаш новите плъгини и системи ако искаш да правиш сървър в 2019 година.