Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
Отхвърлените от нас кандидатури.
 #426837  от Allure'ment
 чет май 17, 2018 1:17 am
Уважаеми,
здр пак съм аз :iplay:

[1]. Възрастова граница - 21
[2]. Ник в играта? - beware'
[3]. Защо искате да станете админ? - С цел подпомагане на сървъра и за по-добра обстановка по време на игра.От времето, което съм прекарала в сървър-а мисля, че понякога не достатъчно справедливо и от неутрална гледна точка се наказват дадени нарушения, затова реших да пробвам с кандидатура. Главната цел сочи към хубави емоции и добре прекарано време в сървъра за всички играчи.
[4]. От къде сте? - Видин
[5]. Колко често и от кога влизате в сървъра. - Играя може би от 2014 година с прекъсване. От скоро прекарвам доста време в сървъра като забелязах, че няма радикални промени в правилата. Може да се каже, че съм запозната с организацията в сървъра.
[6]. Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? - Определям опита си като не толкова голям, но не мисля, че е нещо, което не би научил един мотивиран човек.
[7]. Скайп за връзка. - ЛС
[8]. Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) - не ползвам steam
Благодаря за отделеното време.
С уважение, 5я :thank_you:
Skaterboy, shanostyle харесват това
 #426923  от Baileys ;)
 чет май 17, 2018 11:18 pm
На мнение съм че няма да се справиш. Виждал съм те да си изпускаш нервите. Нямаш и много мерак да помагаш в играта... Мисля че ти трябва още време ПРОТИВ
CatStylezZz, dgdara_, Raphael и 1 други харесват това
 #426924  от Гражданин1880
 чет май 17, 2018 11:20 pm
Ще се справиш,знаеш как стоят нещата. ЗА!
shanostyle, HolySqeak, -double trouble харесват това
 #426972  от Jordi18
 пет май 18, 2018 6:29 pm
дайте й шанс :worthy: тя го заслужава :drinks: :cool:
Последна промяна от P$yCh0 на пет май 18, 2018 6:58 pm, променено общо 1 път. Причина: +1 Предупреждение!
 #426981  от Nezkoy
 пет май 18, 2018 7:28 pm
Редовна си , не си конфликтна, обаче не виждам това желание да бъдеш админ. Покажи маалко повечко желание да си част от екипа ни, и следващия път ще получиш моята подкрепа. Стимулиращо против :)
Дочо.Иванов харесват това
 #426987  от Elektrika
 пет май 18, 2018 8:35 pm
За трети път ПРОТИВ от мен не виждам желание да си част от екипа изпускаш си нервите твърде много се лигавиш не мисля че ще се справиш
1878!, Raphael харесват това
 #427026  от ShadoWMiaR
 съб май 19, 2018 11:45 am
Мислех да ти дам за, но вчера и днес ти промени моето мнение. Демонстрира, че ти трябва още време. Вчера не следеше играта с двойките, да извини се и даде свободен ден на всички което е правилно, но и днес в присъствието на три админа каза на даден играч да се зареди от аптечките, при което ти казах, че има админи това не е правилно, и ти попита защо е забранено. Мисля, че си намалила лигавенето, но както казах ти показа, че ти трябва още време, помагай на админите и играчите в игра, направи някой друг доклад и ще ти се получат нещата. За момента съм против.
Raphael харесват това
 #427179  от Petrow
 пон май 21, 2018 6:31 pm
Докато не спреш лигавенето и глупостите дето правиш в сървъра няма как да ти дам нещо различно от против. Вземи се в ръце и покажи, че искаш да помагаш и тогава вече може да получиш "за" от мен. :))
Валентин Шопов харесват това
 #427217  от P$yCh0
 вт май 22, 2018 7:37 pm
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0