Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).

• MoD: JailBreak | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.35:27015/jb.iplay.bg:27015

Модератори: BlueTwist3r, Екип банове

#430035  от ILoseControl
 пет окт 12, 2018 9:31 pm
Един месец вече мина, отговор все още няма. Статистиките не се запазват, очевидно проблемът е и при други играчи. Обърнете си малко повече внимание на сървъра, че с вашата активна дейност ще изгоните и малкото останали играчи.
A.C.A.B.1 харесват това
 #430038  от JmeLche
 пет окт 12, 2018 10:39 pm
Ще се обърне внимание!

Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk
 #430646  от OciXCrom™
 ср дек 05, 2018 3:02 pm
След смяната на мапа проверете дали проблемът със запазването на минутите е оправен. Ако не е, дайте повече информация какво се случва, тоест дали минутите се връщат на 0 или са спряли да се отчитат преди определено време, както и дали се случва всеки път или произволно.
 #430649  от Imp0
 ср дек 05, 2018 7:04 pm
OciXCrom™ написа:
ср дек 05, 2018 3:02 pm
След смяната на мапа проверете дали проблемът със запазването на минутите е оправен. Ако не е, дайте повече информация какво се случва, тоест дали минутите се връщат на 0 или са спряли да се отчитат преди определено време, както и дали се случва всеки път или произволно.
Здравейте. Пробвахме след 2 мапа. Само аз благоволих да дойда да кажа за какво ставва на въпрос.
Ето и резултатите:
След смяна на всеки мап минутите се връщат на 0. Абсолютно всеки мап, не е произволно. Минутите които са били запаметени в config-а преди са си там.

Примерно, ако аз имам в config-a преди да стане бъга, ако съм имал 2000 минути, и направя 2001 съответно всеки мап ще ми се рескат на 2000 - на това което е записано.
Моля да го оправите все по скоро проблемът.

И въпрос : Вярвам във вас, че ще оправите проблемът, но минутите ми и на другите играчи които са засечени по gametracker, ще бъдат ли върнати?

Поздрави!
 #430651  от OciXCrom™
 ср дек 05, 2018 8:31 pm
Вижте отново след смяна на мапа. Добавих и логове за да видя какво точно се запазва, какво се чете и къде се губят данните.

Ако минутите не са се запазвали, няма как да се върнат автоматично, а ръчно да се проверяват за всички ~5000 играчи в Gametracker-а няма как да стане. Така или иначе минутите от Gametracker не са свръзани с тези в сървъра. Gametracker се рестартира през определено време.
 #430652  от Imp0
 ср дек 05, 2018 9:07 pm
OciXCrom™ написа:
ср дек 05, 2018 8:31 pm
Вижте отново след смяна на мапа. Добавих и логове за да видя какво точно се запазва, какво се чете и къде се губят данните.

Ако минутите не са се запазвали, няма как да се върнат автоматично, а ръчно да се проверяват за всички ~5000 играчи в Gametracker-а няма как да стане. Така или иначе минутите от Gametracker не са свръзани с тези в сървъра. Gametracker се рестартира през определено време.
След лично мой тест, най накрая проблемът е решен.

НО!

Когато влезна оправете там където пише текуща сесия, минутите ми остават 7 от 7 дори след рестарт на мапа.

Благодаря за отделеното време, и искрени извинения за притеснението.
Ако има бъг отново, веднага ще пиша.

Поздрави!
 #430653  от OciXCrom™
 ср дек 05, 2018 9:16 pm
Не разбрах това за текущата сесия. Ако може повече информация?
 #430654  от Imp0
 ср дек 05, 2018 9:50 pm
OciXCrom™ написа:
ср дек 05, 2018 9:16 pm
Не разбрах това за текущата сесия. Ако може повече информация?
Ако съм влезнал и имам 2 минути, излезна от сървъра и влезна след 1 или 2 мапа там където пише текуща сесия ще си остане 2.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13