Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).

• MoD: JailBreak | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.35:27015/jb.iplay.bg:27015

Модератори: BlueTwist3r, Екип банове

#416086  от sf4N
 пон окт 09, 2017 11:01 pm
Първо забелязах,че както си седя в килията и си подскачам хвърлям едно око на паковете,и след около 1 минута (примерно след изпълнението на първа команда) те са увеличени със 5 пака.Отначало мислех,че аз не съм наред,но тъй като обръщам внимание на паковете,с цел бунт,100% забелязах,че те се увеличават.Когато започнем нов рунд аз започвам с +10 пака.А когато съм умрял (това се случи мисля,че само 2 пъти) за да проверя своите пакове написах 3 пъти командата /jbpacks с което те се увеличиха +5 при всяко писане.Може да е станал бъг само с мапа,но при започването на всеки нов рунд получавах по 10+ което ме шокира.
П.С. Демото е протокол 48 и отговорника може да го прегледа,не е нужно да се гледат 40 минути
 #416103  от BlueTwist3r
 вт окт 10, 2017 6:45 pm
Ето логове на паковете ти в демото:

-- СТАРТ с 7 пака
-- ЕВЕНТ + 10 пака [18 пака общо]
-- /redeem на 15 пака [32 пака общо]
-- убийство със stomp 3 пака [35 пака общо]
-- покупка на malfunction grenade -33 пака [2 пака общо]
-- хвърляш malfunction grenade и тя обхваща 3 полицая
-- убиват първия полицай, като ти получаваш 5 пака за това [7 пака общо]
-- убиват втория полицай, като ти получаваш отново 5 пака [12 пака общо]
-- убиват трети полицай, получаваш други 5 пака [17 пака общо]
// На следващия рунд//
-- Започва бунт, убиват CookieLordV, получаваш 5 пака [22 пака общо] (не трябва да се случва)
-- Убиват втори полицай, отново получаваш 5 пака [27 пака общо] (не трябва да се случва)
-- Убиват и третия полицай, отново получаваш 5 пака [32 пака общо] (не трябва да се случва)
//Нов рунд започва//
-- CookieLordV се връща от CT в T отбора и го съживяват, получаваш 5 пака [37 пака общо] (не трябва да се случва)
Паковете тук ги получаваш след като той умира в последствие на преместването му в друг отбор, не ги получаваш след като го съживяват.
-- Пишеш евент и получаваш 10 пака [47 пака общо]
-- Купуваш чук -36 пака [11 пака общо]
-- Убиваш полицай с чука 3 пака [14 пака общо]
-- Убиваш полицай с оръжие (НЕ Е HEADSHOT!) и получаваш 8 пака [22 пака общо] (не трябва да се случва)
-- Убиваш полицай с оръжие (отново НЕ Е headshot) и получаваш 8 пака [30 пака общо] (не трябва да се случва)
//Нов рунд започва//
- CookieLordV мята malfunction grenade, няма убити полицаи, получаваш 5 пака [35 пака общо] (не трябва да се случва)
-Убиваш полицай с оръжие (не е headshot) и получаваш 8 пака [43 пака общо] (не трябва да се случва)
//Не трябва да се случва, защото паковете за убийство са 3, за headshot 5, за хора с вип флага е 5, а headshot е 8 пака.
-- Последния затворник убива полицай по време на deagle duel и получаваш 5 пака [48 пака общо] (не трябва да се случва)
//Нов рунд започва//
-- Убиват полицай, получаваш 5 пака отново [53 пака общо] (не трябва да се случва)
-- Убиват втори полицай, но този път ти НЕ получаваш пакове за това
-- Купуваш чук -36 пака [17 пака общо]
-- Убиват полицай пред теб без ти да го докосваш и получаваш 5 пака [22 пака общо] (не трябва да се случва)
-- Затворник убива надзирател докато си мъртъв и получаваш 5 пака [27 пака общо] (не трябва да се случва)
--Последния затворник убива полицай на knife duel и получаваш 5 пака [32 пака общо] (не трябва да се случва)
//Започва нов рунд
-- Купуваш катана -25 пака [7 пака общо]
-- Последния затворник убива полицай на deagle duel с headshot, получаваш 5 пака [12 пака общо] (не трябва да се случва)
-- Последния затворник убива полицай с headshot (не е дуел) и получаваш 5 пака [17 пака общо] (не трябва да се случва)
//Нов рунд започва
--Убиват полицай и получаваш 5 пака [22 пака общо] (не трябва да се случва)
-- Убиват полицай и получаваш други 5 пака [27 пака общо] (не трябва да се случва)
//Нов рунд започва
--Купуваш катана -25 пака [2 пака общо]
-- Убиваш полицай (НЕ Е headshot) и получаваш 8 пака [10 пака общо] (не трябва да се случва)
-- Убиваш полицай С HEADSHOT и получаваш 10 пака [20 пака общо] (не трябва да се случва)
-- Убиваш полицай С HEADSHOT и получаваш 5 пака [25 пака общо] (не трябва да се случва)
// Нов рунд започва
--Купуваш катана -25 пака [0 пака общо]
-- Убиваш полицай (НЕ Е HEADSHOT) и получаваш 8 пака [8 пака общо] (не трябва да се случва)
-- Спечелваш евент 10 пака [18 пака общо]
-- ДЕМОТО ПРИКЛЮЧВА--
Cb|Spirit, Бисквитка харесват това
 #419943  от abcmaikata
 съб фев 03, 2018 12:52 pm
При картата jb_mini не се тегли от самия сървър (клик). На мен не ми е проблем да си я изтегля и вкарам в папката ръчно, но според мен така при пускането на тоя мап се губят стабилна бройка играчи от сървъра.
 #419946  от BlueTwist3r
 съб фев 03, 2018 2:15 pm
abcmaikata написа:
съб фев 03, 2018 12:52 pm
При картата jb_mini не се тегли от самия сървър (клик). На мен не ми е проблем да си я изтегля и вкарам в папката ръчно, но според мен така при пускането на тоя мап се губят стабилна бройка играчи от сървъра.
Картата не е в mapcycle и за този проблем се знае вече. Предполагам някой админ, който не знае за този проблем е пуснал картата в сървъра.
 #421296  от Усмихнатия
 вт мар 06, 2018 10:51 am
https://imgur.com/a/RUUjE Може ли някой да ми помогне?
Прикачени файлове
Screenshot_1.png
Screenshot_1.png (5.71 KБ) Видяна 571 пъти
Screenshot_1.png
Screenshot_1.png
 #421299  от Stargame
 вт мар 06, 2018 11:18 am
Проблемът не е от сървъра, а от теб.
• Влез в cstrike_downloads и изтрий файла с мапа (jail_kt_opd).
• Влез в сървъра, когато е пуснат този мап и по default cs-a ще ти го изтегли сам.
• Ако все пак не става изтегли файла, който съм прикачил и го постави в cstrike_downloads>maps.
Прикачени файлове
(2.98 MБ) Свален 17 пъти
 #421301  от Усмихнатия
 вт мар 06, 2018 11:24 am
Stargame написа:
вт мар 06, 2018 11:18 am
Проблемът не е от сървъра, а от теб.
• Влез в cstrike_downloads и изтрий файла с мапа (jail_kt_opd).
• Влез в сървъра, когато е пуснат този мап и по default cs-a ще ти го изтегли сам.
• Ако все пак не става изтегли файла, който съм прикачил и го постави в cstrike_downloads>maps.
Мерси всичко се оправи! :cool: :thumbs_up:
 #421331  от Усмихнатия
 ср мар 07, 2018 11:14 am
https://ndox.abv.bg/download?id=da160d154b vencislav156 искаше да отида полицай аз минавам , а той отива затворник и изведнъж мен ме мести затворник а него полицай. Мисля че имам бан , ако имам може ли да ми кажете защо?
Последна промяна от P$yCh0 на ср мар 07, 2018 11:23 am, променено общо 1 път. Причина: Мнението не е за тази тема. Ако наистина имаш бан си пусни нова тема в съответния раздел. Ненужен коментар/спам.
 #429726  от ILoseControl
 чет сеп 13, 2018 1:36 pm
Здравейте, от около седмица забелязвам, че event-ите, които съм написал за дадена карта, изчезват от статистиката веднага след като картата приключи. Може да проверите дали няма някакъв проблем.
 #430021  от Ivan G
 вт окт 09, 2018 5:09 pm
От около повече от месец не ми отчита изиграното време в сървъра, проверявам с команда "/ptime".
Изиграното време което се рестартира след излизане е 7591.
Това е SteamID-то ми | STEAM_0:0:181541891
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13