Официалният форум на iPlay.bg 

• Въпрос/Запитване относно мода на Basebuild

• Можете да използвате раздела за всякакви въпроси, свързани със сървърите на iPlay.bg.
Можете да използвате раздела за всякакви въпроси, свързани със сървърите на iPlay.bg.
 #427551  от Preslava
 нед юни 03, 2018 10:42 pm
Добър вечер, след дълго отсъствие от веригата и цс като цяло, реших да се завърна, но една от главните причини да спра с цс-а беше премахването на Basebuild сървъра, разрових се из форума и видях че е имало предложение да бъде върнат, но по незнайна причина за мен, не се е случило... Няма да задавам въпрос на Дел относно мода и дали ще бъде върнат отново, макар че според мен ще върви много добре с оглед на малкото останали сървъри който са със супер гаден мод, но това е друго.. Въпроса ми е ако някой знае с какъв мод беше точно нашият сървър изчистен без излишните глупости, ако може @hiho или @Fawkess да ми пишат на лично относно мода или някой друг ако се е занимавал с тях.. На скайп не отговарям не си помня паролата. Говоря конкретно за този първия мод с кредитите, /unlock , /market , /shop , /upgrade без класовете зомбита и тн... Моля да ме извините ако темата не е на правилното място. :)
1878!, roki-froki харесват това
 #427553  от BlueTwist3r
 пон юни 04, 2018 1:24 am
Не мисля че те са имали достъп до плъгините в сървъра, отделно и ако планираш да го вземеш безплатно най-вероятно няма да стане.
 #427554  от 1878!
 пон юни 04, 2018 2:25 am
След като веригата не ги използва в свои текущи сървари, не виждам какъв ще е проблема, ако му бъдат предоставени дадените плъгини.
TRIGGERED LMAO харесват това
 #427555  от Preslava
 пон юни 04, 2018 2:44 am
BlueTwist3r написа:
пон юни 04, 2018 1:24 am
Не мисля че те са имали достъп до плъгините в сървъра, отделно и ако планираш да го вземеш безплатно най-вероятно няма да стане.
Само да те светна, че никой от тях не държи авторски права, мода до колкото си спомням беше на Veco просто не помня кой точно беше а неговите всичките ги има качени в интернет
:cool:
TRIGGERED LMAO, 1878! харесват това