Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
Разделът е предназначен за решаване на проблеми свързани със сървъри, наети от GameServers.bg.
 #423053  от 'OnEwAyOrAnOtHeR
 съб мар 31, 2018 4:47 pm
Здравейте,днес реших да вляза във War3RESPAWN [16LVL|SaveXP|SHOPMENU3] а по-рано опитах да се регистриам във форума със ника OnEwAyOrAnOtHeR и ми изписа че вече има такъв регистриран и поради тази причина добавих този знак " ' " пред името за да мога да се регистрирам.
Опитах да вляза във сървъра със същия ник с който опитах да се регистрирам първоначално и ми изписа че това име е защитено със парола,не съм купувал вип за сървъра нито имам права там но преди време ми предлагаха да стана админ но отказах защото бях админ в друга верига не се сещам кой точно ми предлагаше сещам се само че се опитваше да ме убеди че сървъра има нужда от админи и ще има наплив на играчи ,опитах да вляза с друг ник и ми изписва:
BUILD 1358 SERVER (0 CRC)
Server # 638
Commencing connection retry to 93.123.18.32:27015
Connecting to 93.123.18.32:27015...
Connection accepted by 93.123.18.32:27015
* Privileges set

BUILD 1358 SERVER (0 CRC)
Server # 638
Error: server failed to transmit file 'maps/fy_snow.txt'
Host_Error: UserMsg: Not Present o
ПС. Админ в GunGameTeamPlay Remember The Time With Me ! ;] може да потвърди че този ник е мой,познаваме се на живо и сме били заедно админи в една и съща верига!
 #423058  от TN!
 съб мар 31, 2018 6:29 pm
някой те е изпреварил и си е закупил защита на ник
wrath харесват това