Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
 #426657  от drug factory.
 съб май 12, 2018 9:03 pm
Абсолютно несериозна работа спрямо администраторът Elektrika. Влизам в сървъра и получавам 7-часов бан, предполагам заради думата kopele, която даже не е обидна.
Линк за сваляне: https://ndox.abv.bg/download?id=bbfbb39061
Не знам какво ще му гледате на 600 килобайтово демо, но се надявам да се махне бана възможно по-скоро!

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Elektrika
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.iPlay.bg
[AMXBans] Reason: 'obidi'
[AMXBans] Duration: '7 hours'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:97992922'
[AMXBans] Your IP: '5.53.xx.xx.'
[AMXBans] ===============================================

http://bans.iplay.bg/ban_list.php?bid=126572
 #426658  от Elektrika
 съб май 12, 2018 9:15 pm
Не мислиш ли че си малко нагъл бана ти беше сложен заради друга причина и ти знаеш много добре каква е това че видя че съм в сървара и си смени ника не променя нещата
 #426660  от Гражданин1880
 съб май 12, 2018 9:19 pm
И аз ще се намеся, точно ТИ нямаш право да се оплакваш от нищо нахалнико, само “плюеш” по нас а после си невинен. Ти си в топ 3 на щадените играчи във веригата. И от тук нататък аз няма да ти правя повече компромиси.
 #426662  от drug factory.
 съб май 12, 2018 9:39 pm
Elektrika написа:Не мислиш ли че си малко нагъл бана ти беше сложен заради друга причина и ти знаеш много добре каква е това че видя че съм в сървара и си смени ника не променя нещата
След като твърдиш, че съм си сменял ника и съм обиждал, може да предоставиш някакви доказателства. Много несериозно обвинение.
Гражданин1880 написа:И аз ще се намеся, точно ТИ нямаш право да се оплакваш от нищо нахалнико, само “плюеш” по нас а после си невинен. Ти си в топ 3 на щадените играчи във веригата. И от тук нататък аз няма да ти правя повече компромиси.
Точно ти не би трябвало да се обаждаш, при положение, че си позволяваш повече, от колкото трябва. Това се отнася и за всеки друг администратор.
 #426664  от Гражданин1880
 съб май 12, 2018 9:54 pm
Ама само не ми дръж сметка аз какво си позволявам и по колко. Като имаш оплакване има по-висши от нас давай доказателствата и да ни махат. Но какво да се обяснявам точно на ТЕБ, след като си поредният който си избива комплексите в сървърите и се прави на "умен". 6 бана за месец май казват повече отколкото ще напиша. Приятна игра.
roki-froki, Валентин Шопов харесват това
 #426677  от BlueTwist3r
 съб май 12, 2018 10:45 pm
Съжалявам ако си помислил че сме някакви хванати от гората, но не сме.
При следващо оплакване от напълно справедлив бан както този ще получиш удължаване на бана ти.
Elektrika харесват това