Официалният форум на iPlay.bg 

• lamer4e7o (WC3 server)

#407209  от lamer4e7o
 вт яну 10, 2017 4:22 pm
Изображение

Понеже нямам демо, тъй като машинката ми е доста стара и всеки път си спирам демото умишлено с цел по-добрата игра (FPS), ще предоставя няколко снимки, тъй като разговора ни с въпросния админ не бе много дълъг, но той не издържа… и ме банна, тъй като незнайно защо се засегна от думите ми, в които нямаше нищо обидно. :bl:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Това е като цяло. :) Просто приятелю не си ти човекът, който ще ми казва да си намеря друго занимание, при положение, че всеки път като влезна в сървъра (в какъвто и да било час), ти си вътре и както ти казах и в играта, явно ти трябва да си намериш друго занимание. :) Не виждам къде съм те обидил с нещо? На първия скрийн им казах „мишки“, че се крият като такива, в което пак нищо обидно не виждам към конкретен играч да речем… Еми извинявай, ама стоиш ми по 24/7 в сървъра, избиваш някакви комплекси с правата си, и ми казваш аз да си търся ново занимание. :tooth: Замисли се пак.

Вие си решете дали бана ми да се махне, за мен 20 часа са много за няма и една обида или провокация да речем към играч… И да не го махнете, повечето от вас знаят, че веднага мога да си пратя SMS (както съм правил и друг път…), но малко или много не ми се дават 5 кинта, заради админчето което спи в сървъра и ме банва, защото избива комплекси. Факт си е. :)
 #407212  от Betchualeng Arnaikem
 вт яну 10, 2017 5:00 pm
Спокойно можеше да минеш без бан, дори без гаг ако просто беше играл без да ревеш по останалите как играят.
Не може да отговаряш на предупреждение с "sadvai" , "no lifer", "nqmash lichen jivot".
В случай, че си смятал предупреждението за неправилно можеше да замълчиш и да ме рапорт-неш.

Многократно щом не ти тръгне играта започваш да ревеш по другите, да ги учиш как да играят, отнасял съм се кротко към това. Не и тоя път. Ето и хронология на дискусията ни.

ТУК както винаги се заемаш с това да ревеш кой как играе.
ТУК понеже ми е писнало от професори, учещи останалите как да играят ти отправям едно предупреждение.
ТУК в отговор решаваш да обсъдим личния ми живот. Доста адекватна реакция.
ТУК ти обяснявам колко е адекватна реакцията ти и ти решаваш, че твоето поведение не е моя работа.
ТУК ти обяснявам, че поведението на играчите е моя работа и ти ме съветваш забележи... da igraq i da sadna. Отново точен и напълно по темата отговор. Шегувам се де.
ТУК, когато вече съм решил да ти охладя малко страстите вместо да се кротнеш преминаваш към изводи, например, че съм no lifer.

Каквото и да решат за бана просто няма да търпя постоянното заяждане на тема "как играем и как трябва да играем".

П.П. снимките са от 2 карти, защото се смени map-а. Всичките са от 1 ситуация. Старите му снимки с обичайното му поведение ще се направя, че липсват, понеже тогава не е санкциониран.

Добавено преди 1 минута 37 секунди:
Betchualeng Arnaikem написа:Спокойно можеше да минеш без бан, дори без гаг ако просто беше играл без да ревеш по останалите как играят.
Не може да отговаряш на предупреждение с "sadvai" , "no lifer", "nqmash lichen jivot".
В случай, че си смятал предупреждението за неправилно можеше да замълчиш и да ме рапорт-неш.

Многократно щом не ти тръгне играта започваш да ревеш по другите, да ги учиш как да играят, отнасял съм се кротко към това. Не и тоя път. Получи бан а не гаг както защото поведението е стандартно за теб, така и защото ти определено реши, че ще ти се размине пак.

Ето и хронология на дискусията ни.

ТУК както винаги се заемаш с това да ревеш кой как играе.
ТУК понеже ми е писнало от професори, учещи останалите как да играят ти отправям едно предупреждение.
ТУК в отговор решаваш да обсъдим личния ми живот. Доста адекватна реакция.
ТУК ти обяснявам колко е адекватна реакцията ти и ти решаваш, че твоето поведение не е моя работа.
ТУК ти обяснявам, че поведението на играчите е моя работа и ти ме съветваш забележи... da igraq i da sadna. Отново точен и напълно по темата отговор. Шегувам се де.
ТУК, когато вече съм решил да ти охладя малко страстите вместо да се кротнеш преминаваш към изводи, например, че съм no lifer.

Каквото и да решат за бана просто няма да търпя постоянното заяждане на тема "как играем и как трябва да играем".

П.П. снимките са от 2 карти, защото се смени map-а. Всичките са от 1 ситуация. Старите му снимки с обичайното му поведение ще се направя, че липсват, понеже тогава не е санкциониран.
 #407213  от lamer4e7o
 вт яну 10, 2017 5:11 pm
Къде рева бе, приятел? Обидил ли съм някого с нещо? Засегнах ли те по някакъв начин с нещо?

Снимките, които си дал, съм ги дал и аз, ако не виждаш. Пак казвам: не ми е за петте лева, които ще дам с SMS, за да си махна бана (или да изчакам още няколко часа, докато той се махне…), ама това да се засягаш от едното нищо, е смешно за човек на 28 годинки (метнах едно око на кандидатурата ти за админ :) ).
 #407214  от Никола
 вт яну 10, 2017 5:30 pm
Побликувам тия снимки за втори път просто за да видят всички що за човек е ламерчето.

https://postimg.org/image/v38a20d9z/
https://postimg.org/image/wtrb3hut3/

lamer4e7o Ако искош да игаеш в този сървър ще трябва коренно да си промениш държанието.
От мен повече компромиси няма да има.
 #407220  от JmeLche
 вт яну 10, 2017 6:30 pm
Ламерче,това не ти е за първи път,нито за последен,така че си ОПРАВИ ДЪРЖАНИЕТО както към играчите,така и към екипът!Ако трябва ще спят вътре,това си е тяхна грижа!
Колкото до оплакването ти,следващият път да бъде както му е редът,хич не ме интересува,че ти е бъгав компа или нещо друго!
Банът остава,единствената ти опция е- http://vip.iplay.bg