Официалният форум на iPlay.bg 

• Нужна ми е помощ! deathrun_spring_fixed

• Тук можете да покажете картите направени лично от Вас, или такива специално разработени за сървъра/ите на iPlay.bg.
Тук можете да покажете картите направени лично от Вас, или такива специално разработени за сървъра/ите на iPlay.bg.
 #361082  от JustErroR^
 чет юли 30, 2015 3:43 pm
Преди време бях направил един deathrun мап за iPlay, но мапа така и не се добави към сървъра. Причината бе, че крашва още като натиснеш бутона за първия капан. Мапа го бях тествал в мой сървър с други хора и не е крашвал нито веднъж, но предполагам защото хоста беше на Windows. Вероятно вашите сървъра се държат на linux. Проблема го има и при други хора, затова предлагам, ако има навити ( говоря за някой от отговорниците ), да направя някой други поправки на мапа и отново да се тества дали ще крашне, тъй като аз съм с Windows също .. Смятам, че мапа си заслужава, но откакто го оставих с бъга, дори не съм си играл да го редактирам.
Картата се казва deathrun_spring_fixed.

http://cs.gamebanana.com/maps/180899

От скоро започнах да играя отново във вашия сървър и ще се радвам, ако бъде добавена.
Последна промяна от OciXCrom™ на чет юли 30, 2015 7:52 pm, променено общо 1 път. Причина: Преместена тема.