Официалният форум на iPlay.bg 

• Някой се е регистрирал с моя ник в dust2 only.

• Изображение
Изображение
 #368558  от radko0
 съб окт 17, 2015 4:16 pm
собственик съм на ник [infinity] - radko0 и от извесно време не съм влизал в д2 сървърът и решиш един ден да влезна да играя и ми изписва (you have no entry from dis server) направете нещо по въпроса
 #368559  от SeNsAtIoN
 съб окт 17, 2015 4:19 pm
Някой се е регистрирал с ника ти във вип системата (vip.iplay.bg), ако искаш да играеш трябва да го смениш.
 #368565  от radko0
 съб окт 17, 2015 4:35 pm
SeNsAtIoN написа:Някой се е регистрирал с ника ти във вип системата (vip.iplay.bg), ако искаш да играеш трябва да го смениш.
ми махнете му випа тва си е моят личен ник :@ :@ :@
 #368566  от OciXCrom™
 съб окт 17, 2015 4:37 pm
Със сигурност някой няма да тръгне да сменя ника във ВИП системата и да си прави труда да разбере дали наистина става дума за друг човек, или пък ти се опитваш да играеш с ника на друг играч. Достатъчно е да се регистрираш в системата за да не може някой друг да те изпревари. Никът ти няма никакви авторски права, че само ти да може да го ползваш. Стегни се малко, изречения като горното са доста глупави. :)
 #368567  от radko0
 съб окт 17, 2015 4:39 pm
OciXCrom™ написа:Със сигурност някой няма да тръгне да сменя ника във ВИП системата и да си прави труда да разбере дали наистина става дума за друг човек, или пък ти се опитваш да играеш с ника на друг играч. Достатъчно е да се регистрираш в системата за да не може някой друг да те изпревари. Никът ти няма никакви авторски права, че само ти да може да го ползваш. Стегни се малко, изречения като горното са доста глупави. :)

Ник в ЦС: [Infinity] - radko0

аз да играя с друг ник :@ :@ :@ :swear:
Последна промяна от P$yCh0 на съб окт 17, 2015 7:32 pm, променено общо 1 път. Причина: Колегата @OcixCrom ти е обяснил много добре как стоят нещата. Заключвам темата!