Официалният форум на iPlay.bg 

• Проблеми свързани с ВИП системата ни

• Изображение
Изображение
 #398818  от OUTSIDER.
 нед сеп 18, 2016 9:05 pm
Anomaly написа:
Agressiwk0# написа:Здравейте имам проблем с вип системата. Закупих си :
iPlay.bg JailBreak ULTiMATE [#FeelTheThrill] / Резервиран слот + шапки!
Глобална привилегия / Защита на ник.

Когато вляза в сървъра със името във vip.iplay.bg и с паролата опитах да напиша /hats и не ми даде изписа ми че нямам флагът.
Но във вип системата пише че са активни абонаментите. vip.iplay.bg
Не ми иска парола при влизането setinfo _pw. Опитах да я напиша пак с паролата не става нямам достъп до хатс менюто.
Изчака ли да се смени мапа?
Но аз преди два дена съм активирал услугата. Колко мапа е сменило от тогава :sarcastic_hand:
 #398819  от Bundy'
 нед сеп 18, 2016 9:10 pm

Когато вляза в сървъра със името във vip.iplay.bg и с паролата опитах да напиша /hats и не ми даде изписа ми че нямам флагът.
Не ми иска парола при влизането setinfo _pw. Опитах да я напиша пак с паролата не става нямам достъп до хатс менюто.
Сигурен ли си, че ника, с който си регистриран във вип системата и този, с който играеш са еднакви? Виж внимателно малки и главни букви, разстояние между символи, ако има такива в ника ти.
 #398820  от OUTSIDER.
 нед сеп 18, 2016 9:13 pm
Bundy' написа:

Сигурен ли си, че ника, с който си регистриран във вип системата и този, с който играеш са еднакви? Виж внимателно малки и главни букви, разстояние между символи, ако има такива в ника ти.
Във игра ми е Agressiwk0# и във сайта е Agressiwk0#
 #398824  от OciXCrom™
 нед сеп 18, 2016 9:42 pm
Потвърждавам проблема. Екстрите са активни на въпросния ник, но в сървъра не получаваш никакви права. Ще предположа, че проблемът се длъжи на символа "#" в ника ти. Писал съм на delirium и чакам отговор от него как ще процедираме.
 #398831  от OciXCrom™
 пон сеп 19, 2016 3:07 pm
На ЛС ми изпрати нов ник, на който да бъдат прехвърлени екстрите, тъй като на този няма да стане заради забранения символ.
 #406976  от BKS2
 нед яну 08, 2017 5:32 pm
ЗДР!
Вчера си купих няколко екстри от вип зоната и от тогава не мога да вляза в сървъра(war3respown), вече около 20-22 часа. А час преди това играх.
Изписва ми :" * Invalid Password! Kicked :You have no entry to the server."
 #406979  от godsent
 нед яну 08, 2017 5:41 pm
BKS2 написа:ЗДР!
Вчера си купих няколко екстри от вип зоната и от тогава не мога да вляза в сървъра(war3respown), вече около 20-22 часа. А час преди това играх.
Изписва ми :" * Invalid Password! Kicked :You have no entry to the server."
Ника ти във ВИП системата, трябва да е същия като този в сървъра. След като го направиш отваряш конзолата и пишеш setinfo _pw и въвежаш паролата, с която ти е акаунта във ВИП системата.
 #408220  от Витамина
 съб яну 21, 2017 1:36 pm
Добър ден бих желал да рабера защо когато писах на геймсерверс не са ми сменили ника във вип систеамата и ако може да го смените вие за 1 точка от SmokeWeedEveryday на BuTaMuH - C
 #408412  от Витамина
 нед яну 22, 2017 11:42 pm
Здравейте понеже искам да си направя регистрация във вип системата със ника p$yde$troyeR но не ми разрешава и казва че е неавалидно това потребителско име. Моля помогнете.
Благодаря предварително
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29