Официалният форум на iPlay.bg 

• Проблеми свързани с ВИП системата ни

• Изображение
Изображение
 #379297  от Chillblaze
 пет фев 05, 2016 12:40 pm
Купих почти всички екстри за 93.123.18.31:27016 , но нито протекциите , нито префикс и тн не действат...
Докато чакам съпорта да отговори на емейл или скайп реших да драсна и тук , все пак времето си тече :))
 #379301  от ✪DmXxX
 пет фев 05, 2016 1:02 pm
Подсещам, защото често играчите забравят. Всичко ли си направил точно?
-Ника и паролата във vip.iplay.bg да съвпадат с тези в сървъра?
-Преди да влезеш в сървъра в конзолата да напишеш setinfo _pw паролата
-Да изчакаш да се смени мапа?
 #379305  от Chillblaze
 пет фев 05, 2016 1:38 pm
Да всичко ток , но за смяна мапа съм пропуснал къде го пише... сега на новия мап май всичко бачка освен префикса.
От години не съм играл и съм позабравил , има ли команда да вида флаговете ?
 #380102  от Mr.Green
 пет фев 12, 2016 9:27 pm
Здравейте закупих си защита на ника и почти всички екстри за два от сървърите ви и сега не мога да влезна пише ми, че нямам достъп макар, че същата парола съм я ползвал и преди и никога не съм имал проблеми?!?! Моля помогнете.
 #380252  от Slackware
 нед фев 14, 2016 12:53 am
Сигурен ли си, че е същата която ползваш и в vip.iPlay.bg? Никнейма и паролата от вип системата трябва да съвпадат с тези в игра.
 #391989  от simonn02
 съб юни 04, 2016 9:45 pm
iskam da se oplacha ot sistemata vi predi da si smenq nicka imah zashtita na nick amx_teammenu vsichko smenih si nicka i nishto nqmah nito zashtita na nick nito amx_teammenu a v vip.iplay.bg pishe che e zashtiten nicka kvo da pravq????????????
Последна промяна от JmeLche на съб юни 04, 2016 9:47 pm, променено общо 1 път. Причина: Писането на кирилица е задължително!
 #391995  от Drea<M>40BG
 съб юни 04, 2016 9:51 pm
simonn02 написа:iskam da se oplacha ot sistemata vi predi da si smenq nicka imah zashtita na nick amx_teammenu vsichko smenih si nicka i nishto nqmah nito zashtita na nick nito amx_teammenu a v vip.iplay.bg pishe che e zashtiten nicka kvo da pravq????????????
Регнал си се,заредил си кредити,закупил си екстрите,сменил се е мапа.С ника и паролата трябва да влезеш,с които си се регистрирал в вип системата. :drinks:
 #398814  от OUTSIDER.
 нед сеп 18, 2016 8:35 pm
Здравейте имам проблем с вип системата. Закупих си :
iPlay.bg JailBreak ULTiMATE [#FeelTheThrill] / Резервиран слот + шапки!
Глобална привилегия / Защита на ник.

Когато вляза в сървъра със името във vip.iplay.bg и с паролата опитах да напиша /hats и не ми даде изписа ми че нямам флагът.
Но във вип системата пише че са активни абонаментите. vip.iplay.bg
Не ми иска парола при влизането setinfo _pw. Опитах да я напиша пак с паролата не става нямам достъп до хатс менюто.
Последна промяна от ✪DmXxX на нед сеп 18, 2016 9:01 pm, променено общо 1 път. Причина: setinfo _pw парола от vip.iplay.bg .... изчакваш да се смени картата и ще получиш достъп.
 #398817  от Anomaly
 нед сеп 18, 2016 8:58 pm
Agressiwk0# написа:Здравейте имам проблем с вип системата. Закупих си :
iPlay.bg JailBreak ULTiMATE [#FeelTheThrill] / Резервиран слот + шапки!
Глобална привилегия / Защита на ник.

Когато вляза в сървъра със името във vip.iplay.bg и с паролата опитах да напиша /hats и не ми даде изписа ми че нямам флагът.
Но във вип системата пише че са активни абонаментите. vip.iplay.bg
Не ми иска парола при влизането setinfo _pw. Опитах да я напиша пак с паролата не става нямам достъп до хатс менюто.
Изчака ли да се смени мапа?
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29