Официалният форум на iPlay.bg 

• Проблеми свързани с ВИП системата ни

• Изображение
Изображение
 #30012  от delirium
 пон ное 08, 2010 10:20 pm
Изображение

Ако имате някакъв проблем, не се колебайте да пишете в тази тема, на емейл: [email protected] или skype: iplay.bg
 #31116  от Complicated
 чет ное 11, 2010 10:25 pm
На скоро някой ме беше имитирал в server-а. Ориентиран ми каза да си регистрирам ника. Oпитах, но беше вече регистриран и за да съм сигурен си опитах паролата...не стана. След това въпросният имитатор вече беше излязъл, но ника ми още стоеше с (1) отпред. Излязох и пак влязох...и вече си се беше оправило - "Complicated" ,но Оринетиран ми каза, че това не било нормално...помислих, че имитатора е изтрил регистрацията на ника ми, но уви. Ориентиран каза, че не би трябвало да мога да влизам след като вече е регнат ника и все пак аз бях вътре...

Сега питам може ли тази регистрация(НЕ ВЪВ ФОРУМА, А НА АДРЕСА ЗА РЕГ.) да бъде изтрита или премахната, за да мога аз да си направя моя...с моята парола и поща?
 #31128  от delirium
 чет ное 11, 2010 11:05 pm
Ника може и да е регистриран в системата ни (vip.iplay.bg или gameservers.bg), но след като не си е закупил екстрата за "Защита на ника с парола", то ника му не е защитен в самите сървъри.
 #37551  от MorpheuS
 чет дек 09, 2010 4:56 pm
Аз имам същия проблем.В зомбие плагуе ми играха с ника MorpheuS.Пробвах се да се регна ама явно имитатора е хитър и се е регнал с моя ник за да немога да си купя защита на ника.Може ли някой админ да ми помогне ?

Edit:Извинявайте за толкова Едитове но намерих имитатора който ми изхаби паковете pfk' - 77.28.157.2:27005
 #42751  от 3ikmy
 нед дек 26, 2010 4:24 pm
Е те нали са си закупили и flag-а да се местят. Би трябвала да могат по всяко време(в началото на карти, а не когато админ премести достатъчно), но ако създават проблеми - оплаквания и махане на VIP-а.
 #44429  от MyXaTa
 съб яну 01, 2011 11:28 am
Във една друга тема пишеше точно пи този въпрос , че това че си закупил ВИП не ти дава правото да се местиш кънтър - терорист когато има админ. Не бяха точно тези думи но се говореше , че в присъствие на админ не можеш да се местиш кънтър - терорист.

ЧНГ
 #45216  от tyson
 вт яну 04, 2011 10:23 pm
Имам проблем със смсите за випа,пратих 2 смса от по 4,80 и не ми ги приема отговаря ми самия оператор да запомна некви годове с по 10 букви са и да се свържа с некав доставчик? кво праиме ???

АРЕЕЕЕЕ кво стана нали сте 200 админа аре някой да отговори че не ми се чака ? кво да направа са с тия смсми 10 лева за нищо един вид

Ама кво ми казва оператора? къв операор бе брато получавам смс с некви цифри и тва е за къв оператор ми говориш
Последна промяна от tyson на ср яну 05, 2011 12:37 am, променено общо 1 път.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29