Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
Изображение
 #352830  от David Villa 9
 пон юни 01, 2015 2:38 pm
здавейте проблема ми е че немога да вляза в вашите сървъри-моя ник е David Villa 9.не сам си купувал никакви защити на моя ник.пиши ми You have been disconnected from the server.Reason: Kicked: "You have no entry to the server..."
 #352831  от sLaughtereD-
 пон юни 01, 2015 2:52 pm
David Villa 9 написа:здавейте проблема ми е че немога да вляза в вашите сървъри-моя ник е David Villa 9.не сам си купувал никакви защити на моя ник.пиши ми You have been disconnected from the server.Reason: Kicked: "You have no entry to the server..."
Явно някой ти е защитил ника.
 #377780  от Fallen_dSc
 съб яну 23, 2016 3:44 pm
Здравейте имам следния ПРОБЛЕМ изписвам абсолютно правилно в конзолата showinfo _pw (пасс) като ника ми и паролата от играта съвпадат с тези от вип зоната но НЕ ме пуска в сървъра и ми изписва следното в конзолата "Can't "showinfo", not connected" и също така изкача прозорче Kicked " you have no entry to the server"опитах всичко вкючително преинстал на ирата да изтрия файловете които пише по горе и изчетох цялата тема но неможах да намера решения. МОЛЯ някой по запознат да ми помогне !
 #384043  от deslumr
 вт мар 15, 2016 9:32 pm
Имам следният проблем изпращам смс и изчаквам обратния смс но тои не идва и ми изписва че смс неможе да бъде изпратен? Какво да правя ?
 #387596  от bERi
 пет апр 15, 2016 5:00 pm
Всичко е оок, изпратих СМС преди час време и нищо защо немога да съм ВИП ????

Добавено преди 11 минути 33 секунди:
Моля ви кажете ми защо немога да съм вип... написах си setinfo _pw и нищо .... изчаках да се смени мапа и пак нищо.... ?????????????
 #387597  от HolySqeak
 пет апр 15, 2016 5:13 pm
bERi написа:Всичко е оок, изпратих СМС преди час време и нищо защо немога да съм ВИП ????

Добавено преди 11 минути 33 секунди:
Моля ви кажете ми защо немога да съм вип... написах си setinfo _pw и нищо .... изчаках да се смени мапа и пак нищо.... ?????????????
След като изпрати СМС-а, активира ли си някоя услуга от "Стани Вип" във вип системата ?
След като активираш, пишеш setinfo _pw parolata, влизаш и чакаш да се смени мапа.
 #387598  от bERi
 пет апр 15, 2016 5:23 pm
Братле защо бях ВИП с bERi А сега съм с алберто_лудиа ............ това неми е ясно искам да си е bERi не с Аlbreto_ludia omg !!!
 #387599  от HolySqeak
 пет апр 15, 2016 5:28 pm
Трябва да си влезеш с ника и паролата, с които си се регистрирал във вип системата.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7