Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
Изображение
 #209316  от delirium
 вт май 01, 2012 12:37 am
Първо трябва да се регистрирате. Това можете да направите от ТУК.
Вече сте се регистрирали. Ще ви се отвори началната страница за регистрирани абонати. На нея ще видите вашето ИП, дали е баннато или не:

1. Ако не е баннато:
Изображение
2. Ако е баннато:
Изображение

От втората картинка, става ясно как да си премахнете бана. Цената е 4 точки (4.80 ЛВ чрез СМС!).

Под ънбан опцията, ще видите упътване, как да въведете паролата си, за да можете да влезете в сървърите ни.

Отдолу ще видите 8 бутона:
1. Профил
От там ще можете да редактирате профила си.
2. Депозити
От там ще можете да видите кога и по колко точки сте зареждали. Имайте предвид, че точките се запаметяват в акаунта ви и се пазят вечно!
3. Плащания
От там ще можете да следите, какви поръчки сте правили.
4. Активни абонаменти
От там ще можете да следите, какви са ви активните абонаменти, в които сървъри и кога изтичат.
5. Стани ВИП
От там ще можете да поръчвате различните екстри.
6. Правила
Важно, да се запознаете много добре с правилата на нашите сървъри!
7. Контакти
Самото име на бутона говори достатъчно.
8. Изход

Сега ще обърнем малко по-голямо внимание на Стани ВИП секцията.

1. Как да заредите точки в акаунта си?
Има няколко метода:
a) Чрез СМС
За да заредите точки чрез СМС, трябва да посетите тази страница. Цъкате върху точките, които искате да заредите:
Изображение
Ще ви изкочи прозорец, с информацията която ви трябва. Всеки потребител има уникален номер!!!
Ето пример за зареждане на 1 точка:
Изображение
b) Пощенски запис
c) Банков превод
d) Moneybookers
e) Paypal
f) Epay
g) На място в нашия офис (само за София).

2. Как да закупите екстри в нашите сървъри?
Преди да можете да купувате екстри като Имунитет, Резервация на слот, Допълнителна кръв и тн, трябва да закупите "Защита на ник":
Изображение
Цъкате върху бутона, за периода за който искате да купите тази екстра.

След като закупите тази опция, избирате сървъра който ви интересува и пазарувате по същия начин!
Изображение

3. С какъв ник и парола да влезна в сървъра?
След като вече сте си закупили екстрите, вие сте добавен като админ с НИКА и ПАРОЛАТА въведени в сайта!!!
Преди да влезете в самия сървър, в конзолата трябва да напишете:
setinfo _pw паролата или setinfo _pw-home паролата.

В случай, че ви се появи тази грешка при въвеждането на setinfo: "Info string length exceeded", ще се наложи да изтриете config.cfg и autoexec.cfg от /cstrike папката на играта и да я рестартирате!
 #240282  от delirium
 нед яну 20, 2013 5:15 pm
От няколко дни е активна новата ВИП екстра - Купи Experience в WAR3Respawn 16lvl [SaveXP] сървъра ни :)

Страницата, от която можете да купите Experience е -> http://vip.iplay.bg/WcExperience/Home"

!!! ВАЖНО !!! Не трябва да сте в сървъра докато го закупувате!!!
Как става закупуването?
  • 1. Регистрирате се във vip.iPlay.bg ако нямате вече регистрация.

2. ПОМНИТЕ, че ника в сървърите ТРЯБВА да съвпада с този от сайта!

3. Цъкате на бутона "ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ" и след това "Купи Experience" (или за по-кратко ->> WcExperience).

4. Зареждате необходимия брой точки от тук.

5. Избирате расата, за която искате да купите Exp-a.
    Изображение

6. Избирате броя Experience (в дясната страна на страницата можете да видите колко Exp. трябва за всяко ниво).
    Изображение

7. Купувате го.
 #240283  от delirium
 нед яну 20, 2013 5:17 pm
От днес е активна новата ни ВИП екстра - VIP Prefix.

Какво представлява този префикс? Можете да видите в снимките по-долу:

Изображение
Изображение

Екстрата важи за следните сървъри:
Dust2Only, Classic, Massive, GunGame, DeathMatch, Surf, Dust2+Respawn, WAR3Respawn 16LVL, Warcraft3 [SaveXP], Bhop, BaseBuilder и Deathrun.

Не важи за: JailBreak и Zombie Plague.

Как се купува екстрата?

1. Влизате във http://vip.iPlay.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
2. Цъкате на бутона: Допълнителни екстри и след това на Купи Prefix.
3. Избирате префикса, който Ви хареса от предварително вкараните:

Изображение

4. Цъкате бутона - "Купи".
!!!ВАЖНО!!!
  • 1. Префикса важи за 1 месец и е за всички изброени по-горе сървъри.
    2. Има опция да поръчате собствен префикс, като това струва общо 3 точки. Трябва да си закупите префикс за 1 точки, след което да ни пишете през контактната форма в сайта за промяна на префикса. Трябва да имате още 2 точки заредени!
    3. Закупуването на нов префикс ще замени стария. Времето НЕ се удължава!
    4. Закупуването на същия префикс ще удължи периода му, в който е активен за още 1 месец.
 #243787  от Cokki
 вт фев 12, 2013 10:18 am
Писах през контактната форма в vip.iplay за смяна на ника, но не ми го сменят имам точки ако може да ми смените ника от Cokki на Cokki ;']]
 #246457  от Cokki
 пет мар 01, 2013 11:00 pm
iPlay.bg Zombie mod - Plague [FUN] / Zombie VIP!
31.13.221.77:27015
Като сте Zombie VIP получавате:

• 100 броня!
• "VIP" в scoreboard-а (таб-а)!
• Специален ВИП скин!
• Специален ВИП префикс!

Изтича на: 16.03.13, 13:35

Не съм ВИП ?????
:swear: 1-ви е
 #247461  от LILI
 пет мар 08, 2013 1:34 am
Може ли да попитам може ли да прехвърля випа си на друг ник, тъй като със сегашния ми явно тази кавичка накрая (LILI ') прави проблем при бандите и когато се пиша така, всеки мап ме изхвърля от дадената банда...когато се напиша само LILI не ме изхвърля, не знам какъв е този бъг, но ако може да ми бъдат прехвърлени ВИП екстрите на нов ник: LILI ,ще бъда благодарна.
 #249742  от ghostbusteR
 пон мар 25, 2013 2:19 pm
LILI » Пет Мар 08, 2013 2:34 am написа:Може ли да попитам може ли да прехвърля випа си на друг ник, тъй като със сегашния ми явно тази кавичка накрая (LILI ') прави проблем при бандите и когато се пиша така, всеки мап ме изхвърля от дадената банда...когато се напиша само LILI не ме изхвърля, не знам какъв е този бъг, но ако може да ми бъдат прехвърлени ВИП екстрите на нов ник: LILI ,ще бъда благодарна.
Като си влезеш в VIP акаунта-профила, под името (LILI`), има опция смяна на ник, но коства 1 точка.
http://prikachi.com/images/0/6039000C.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://prikachi.com/images/5/6039005f.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Текст:
Никнеймът който желаеш.
 #260443  от megik123
 пет май 17, 2013 8:53 pm
Каква парола трябва да вкарам защото каквато и да вкарам не става пак не съм вип
 #264387  от Sm i r n o f f'
 нед юни 16, 2013 3:11 pm
Имам проблем с системата, когато въвеждам setinfo _pw (парола) опитвам се да вляза в сървъра киква ме как мога да отстраня този проблем?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7