Официалният форум на iPlay.bg 

• Имате въпроси относно сървъра? Пишете тук!

• • MoD: WAR3FT | Изображение Psychostats | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.32:27015/war3.iplay.bg:27015

• MoD: WAR3FT | Изображение Psychostats | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.32:27015/war3.iplay.bg:27015

Модератори: StaTic`, Екип банове

Правила на форума: 
 #400377  от Betchualeng Arnaikem
 съб окт 22, 2016 8:35 pm
San Iker написа:BUILD 795 SERVER (0 CRC)
Server # 1107
Host_Error: UserMsg: Not Present on Client
OciXCrom™ написа:Проблемът идва от играта ти и няма да го имаш само в този сървър. Най-доброто решение е да изтеглиш друга такава, препоръчително warzone.
delirium написа:Защо използвате версии на играта от преди 10 години?
Линк към замунда
Надявам се отговорите на OciXCrom и delirium да ти свършат работа.
 #401705  от Yordanov
 ср ное 09, 2016 7:12 pm
Колеги нали при расата Human след телепорт екрана остава за малко бял и постепенно избледнява, поне при мен е така и се въртя като муха без глава докато видя къде съм. Стоя спектатор и гледам при 2-ма, 3-ма играчи не е така, веднага след телепорт продължават движението си и виждат всичко, екрана им и за част от секундата не побелява. Та въпроса ми е това не е ли някакъв вид хак или нещо подобно което спира замъгляването, да знам да правя ли демо на тези играчи.???
П.П. Или като си спектатор белият екран не се забелязва???
 #401713  от Betchualeng Arnaikem
 ср ное 09, 2016 8:24 pm
Аз лично като гледам някого не ми побелява екрана когато той се телепортира. И не би трябвало, защото съответния плъгин затъмнява екрана на конкретния играч, не на друг играч (в случая spectator). По същата причина не се вижда и позеленяването на екрана когато някой undead стреля по противника. Защото двете неща са еднакви, само цвета и неговата наситеност е различна.

Забавянето след телепорт е нищожно, дотолкова, че на практика веднага можеш да се придвижиш, макар и с бял екран.

Между другото когато някой се телепортира екрана побелява, но ако веднага след това стане нещо друго, което оцветява екрана (стрелба напосоки с mask of death и помпане на кръв примерно) екрана ще добие новия цвят и съответно нова видимост. Също така понякога видимостта се подобрява ако стрелят по играча.
 #406843  от lamer4e7o
 съб яну 07, 2017 3:32 pm
Отдавна съм се чудел едно нещо, не е точно питанка за сървъра, а за една от расите, но реших да пиша в тази тема и се надявам да ми отговорите. :)

Става въпрос за умението „Hex“ на Shadow-а. Когато даден играч бъде hex-нат, освен, че става бавен (започва да върви многоо бавно), всички умения ли му се спират? Имал съм такива моменти и знам, че със сигурност тогава не ти работи ултимейта, но другите умения също ли ги „блокира“?
 #406866  от Betchualeng Arnaikem
 съб яну 07, 2017 6:18 pm
lamer4e7o написа:Отдавна съм се чудел едно нещо, не е точно питанка за сървъра, а за една от расите, но реших да пиша в тази тема и се надявам да ми отговорите. :)

Става въпрос за умението „Hex“ на Shadow-а. Когато даден играч бъде hex-нат, освен, че става бавен (започва да върви многоо бавно), всички умения ли му се спират? Имал съм такива моменти и знам, че със сигурност тогава не ти работи ултимейта, но другите умения също ли ги „блокира“?
Мисля, че да. Vampiric, Siphon, Invisible със сигурност, сваля и кръвта на хюмана.
 #406966  от lamer4e7o
 нед яну 08, 2017 4:28 pm
Хм, може и така да е, но от няколко дни сравнявам Shadow-а с Lord-а и си оставам на мнението, че Лорда си е по-добрия вариант. :D Да, всичките му умения на Лорда са в битка (демек, когато стреляш), с изключение на огледалния демидж, но въпреки това няма по-откачено умение сигурно в цялата игра от Impale-а. :D

Просто за мен тази раса би била добър избор и когато губиш (когато те смазват в базата и с последни сили драпаш да излезеш :D ), и обратното — когато твоят отбор мачка. Единствено понякога не ме радва именно заради Impale-а, защото когато си на ръш да речем и пред теб излизат много хора, ти започваш да ги мяташ на ляво и на дясно и това до някъде не е в твоя полза. :D
 #407291  от Yordanov
 ср яну 11, 2017 11:21 am
Колеги влязох с нов ''ник'' в сървъра и видях, че всичко ми е занулено, раси, левел, хп. Защо е направено по този начин, мислех, че е по ''ИП адрес''. По този начин всеки нов играч може да ползва ''ника'' на друг играч, който си е развил всички раси или както се казва да прави помен с чужда пита, и как би се разбрало в този случай кой е истинския играч? Всеки може да каже това съм аз, аз съм първи това си е моя ''ник''.
 #407311  от Pike
 ср яну 11, 2017 2:10 pm
Yordanov написа:Колеги влязох с нов ''ник'' в сървъра и видях, че всичко ми е занулено, раси, левел, хп. Защо е направено по този начин, мислех, че е по ''ИП адрес''. По този начин всеки нов играч може да ползва ''ника'' на друг играч, който си е развил всички раси или както се казва да прави помен с чужда пита, и как би се разбрало в този случай кой е истинския играч? Всеки може да каже това съм аз, аз съм първи това си е моя ''ник''.
То в никой сървър не е по ИП.За това има ВИП система,ако искаш да си зашазиш ника ,си заплащаш.Безплатен обяд няма ;)
Друг е въпроса,че почти няма вече такива "умници" да ти крадът ника,играй си спокойно.

П.П сега видях,че чрез заплащане можеш да си купиш и XP,така че ако си мераклия за нов ник,плащаш и играеш.
 #418510  от Yordanov
 вт яну 02, 2018 4:02 pm
Колеги да не се правят някакви промени по сървъра или нещо друго, че постоянно забива. Най много минута, че даже и по-малко и забива и пуска само ''дъст2''. Преди малко влязох, поне десет пъти почвахме отначало в рамките на няколко минутки, а имаше 16-18 човека които започнаха да излизат един по един.
п.п ЗА МНОГО ГОДИНИ НА ВСИЧКИ :drinks:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13