Официалният форум на iPlay.bg 

• Оплакване от администратор/и

• • MoD: WAR3FT | Изображение Psychostats | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.32:27015/war3.iplay.bg:27015

• MoD: WAR3FT | Изображение Psychostats | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.32:27015/war3.iplay.bg:27015

Модератори: StaTic`, Екип банове

Правила на форума: 
 #116163  от JmeLche
 вт юни 28, 2011 7:54 pm
Тук може да се оплачете от администратор/и в този сървър ,който по някакъв начин е злоупотребил с правата си или е нарушил някое от правилата в сървъра. Но задължително трябва да предоставите доказателство на което ясно се личи провинението на даденият администратор! Имайте предвид, че в тази тема НЕ се пускат оплаквания от несправедлив бан. Такова оплакване можете да подадете в тази тема ,като следвате този образец.

Шаблон който трябва да следвате:

1.Ник на играча,който е наказан несправедливо
2.Ник на администратор който е злоупотребил с права си
3. Доказателство

*Максимално трябва да се аргоментирате в писмен вид
Невалидни оплаквания в Demo версия/вид няма да бъдат преглеждани!
Последна промяна от ✪In Motion™ на чет дек 07, 2017 5:51 pm, променено общо 2 пъти. Причина: @Updated! 07/12/2017
 #184764  от phrZ
 пон яну 09, 2012 9:14 pm
Администраторът е предупреден.
 #203971  от doktopa90
 вт апр 10, 2012 2:43 pm
1.nafTa
2.Никъде не го пише ника на администратора ..
3.http://dox.bg/files/dw?a=f7183e46a7" onclick="window.open(this.href);return false;
Седях Spectator след което админ ме кикна и му казах че гледам един играч който беше "hack" и ме банна е така.. и само вижте какта причина ми написа за банна http://dox.bg/files/dw?a=f7183e46a7" onclick="window.open(this.href);return false;
 #203972  от Pike
 вт апр 10, 2012 2:47 pm
Кикнах те поне 4 пъти,сървъра беше пълен.
След това ти писах да влезеш а ти ми каза,че гледаш един.
Това,че гледаш един не означава,че другите играчи не трябва да играят.
http://dox.bg/files/dw?a=98ba1f2623-" onclick="window.open(this.href);return false;ето го моето демо
Отговорника на сървъра да прецени кой как защо.
 #203974  от doktopa90
 вт апр 10, 2012 3:02 pm
Какви играчи да влизат бе момче работата ти е да гледаш играчите не да седиш и постояно да играеш.!
 #204115  от Pike
 вт апр 10, 2012 4:27 pm
Ти,няма да ми казваш каква ми е работата.При наличието на 2-ма администратора,шанса да има хакер клони към 0.А и да има,ще е за много кратко,при положение,че бяхме в различни отбори с колегата. За напред репортвай хакери,а не само да плюеш за щяло и нещяло. Поздрави
 #204191  от phrZ
 вт апр 10, 2012 10:07 pm
Администраторът е постъпил напълно адекватно , при пълен сървър и наличие на два администратора в него .. най-пълноценното нещо , което можеше да направиш е да изкажеш съмнението си, администраторите си знаят натам процедурата. Аз бих постъпил по същия начин, тъй като по този начин ти пречиш на други играчи да влезнат и да играят ..
 #211524  от therockbg
 ср май 09, 2012 12:13 pm
Така. Не съм получил бан, но като се оплаках от човек, който няколко пъти се качва на непозволени места по картата бях гагнат без никви последствия за съответния нарушител и така наречения администратор си продължи да играе.
Е аз като бях администратор тук в доброто старо време не си позволявахме да правим такива своеволия ... айде да отиде това при по-вещите да го погледнат.
http://dox.bg/files/dw?a=25831d1254
 #211615  от Pike
 ср май 09, 2012 8:20 pm
Здравейте,незнам мога или немога да се изкажа но ще го направя....

1-во Рок,винаги когато съм бил в сървъра си се държал доста възпитано,но в демото видях някои леки изцепки.Но не фатални.
2-ро Жмеле,аджаба да се беше сетил,че има наистина Уалери?Схот си беше чист аим(тайм паса не лъже а аз видях как го кикна за аим),папая беше уал,Мечо го е баннал малко след това.
Жмеле,стига игра за този TOP/1..... и да провокираш с тая твоя плякалка и след това раздаваш банове,след като те обидят..... или кажат,че не си вършиш работата.
По принцип си в сървъра като админ да даваш пример и да помагаш за по добра игра.
А ти си цъкаш за топ-а и тва е,единствено като почнат а те бият почваш да ги гледаш.....

3-то Ти как разбра,че Схот не беше на мапа като през цялото време се чуваше как плюштиш с плякалката през стената?

Вярно е,че нито ти плащат нито нищо за администратор,но човек трябва да се научи като се захване за нещо да го върши както трябва,или въобще да не се захваща!!!!!

Не искам да обиждам никой,нито да създавам напрежение или каквото и да е било друго.
Изказвам лично мнение без да заангажирам никой с него.

Ако реши phrZ да ми се изтрие мнението......
 #211684  от phrZ
 чет май 10, 2012 8:38 am
Therockbg , на демото не видях нарушения от страна на администратор в сървъра. Относно спора , зародил се малко по-горе няма да толерирам абсолютно никакви кавги/интриги в сървъра! Данчо , ако имаш доказателства , че администратора Х бездейства и не си върши работата знаеш къде да ме намериш .. Jmelche , първо ще те помоля да намалиш тона към играчите , тъй като момчето просто иска обяснение защо е бил гагнат , второ тъй като втория ти пост е стилистически и граматически напълно издържан не разбрах абсолютно нищо освен , че се доверяваш на АС? Ще го кажа за последно не вярвайте сляпо на този AC , има правила за поставяне на бан и трябва да се спазват /скрийншот , че играч е бил кикнат от АС НЕ Е ДОКАЗАТЕЛСТВО!/. Точка по темата.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14