Официалният форум на iPlay.bg 

• Продавам стеам код.

• Искате да продадете/купите/размените/подарите нещо? Тук е мястото за целта!
Искате да продадете/купите/размените/подарите нещо? Тук е мястото за целта!
 #412973  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 пет юни 09, 2017 10:59 pm
Кажи ми другия сайт, защотот си мисля, че ме (ни) взимаш за глупав (и). Т'ва, което правиш е развностойно на скам принципно, защото в момента лъжеш и се чудиш как да завъртиш нещата. Дай ми другия сайт и ако цената е развностойна на половината на ЦС 1.6 (10 евро), тоест поне 5 евро за тези 5 ключа - лично ще ти купя играта без да искам нищо в замяна. Само като ти гледам мненията в темата ти давам 2та възможни начина да са взети:
  • От От G2A или друг подобен сайт, в който 10 такива ключа са 2 евро, а дори по-евтини понякога.
  • Събирал си игри давани безплатно и сега най-мазно лъжеш, че са взети.
Чакам да видя как ще завъртиш сега мнението си.
 #412974  от Just know i mean it
 пет юни 09, 2017 11:02 pm
ᵀᴴᴱ HUИTΞR написа:
пет юни 09, 2017 10:59 pm
Кажи ми другия сайт, защотот си мисля, че ме (ни) взимаш за глупав (и). Т'ва, което правиш е развностойно на скам принципно, защото в момента лъжеш и се чудиш как да завъртиш нещата. Дай ми другия сайт и ако цената е развностойна на половината на ЦС 1.6 (10 евро), тоест поне 5 евро за тези 5 ключа - лично ще ти купя играта без да искам нищо в замяна. Само като ти гледам мненията в темата ти давам 2та възможни начина да са взети:
  • От От G2A или друг подобен сайт, в който 10 такива ключа са 2 евро, а дори по-евтини понякога.
  • Събирал си игри давани безплатно и сега най-мазно лъжеш, че са взети.
Чакам да видя как ще завъртиш сега мнението си.
Слушай , пичага ако го искаш взимай ако ли не не ми спами темата няма да ти казвам този и онзи сайт колко кода в замяна искаш ще ти дам и край на този спам вече ако бях събирал игри от безплатните подаръци бих си ги запазил сещ се а аз имам 1 игра във Стеам.
 #412975  от • $ąȡ?¥ƹȿ?ʍą¥þƹ? •
 пет юни 09, 2017 11:05 pm
Добре е пичага покажи ни , че притежаваш тези кодове, какви са тези кодове, за какви игри става на въпрос, да видим коя игра колко струва и да преценим дали си заслужава тая работа , като хората сме те питали какви са тея игри и все пишеш ем игри са , ей ся щи изпраскам 50 игри който са по 20 цента и сме готови искам цсго да имам , то така ако ставаха нещата всеки втори да е вътре.
 #412976  от Just know i mean it
 пет юни 09, 2017 11:08 pm
• $ąȡ?¥ƹȿ?ʍą¥þƹ? • написа:
пет юни 09, 2017 11:05 pm
Добре е пичага покажи ни , че притежаваш тези кодове, какви са тези кодове, за какви игри става на въпрос, да видим коя игра колко струва и да преценим дали си заслужава тая работа , като хората сме те питали какви са тея игри и все пишеш ем игри са , ей ся щи изпраскам 50 игри който са по 20 цента и сме готови искам цсго да имам , то така ако ставаха нещата всеки втори да е вътре.
Така, Няма как да ти покажа че ги притежавам като те са кодове -,- защото ще ти покажа кода а иначе игрите са рандом и са по 1-2 евро само 1 игра. От тук нататък вие избирате. Мойто доказателство е че съм раздавал стеам кодове вече т.е имам..
 #412993  от Slimeツ
 съб юни 10, 2017 5:13 pm
Напълно безплатно могат да се вземат тези кодове. Няма смисъл да лъжеш хората... Трябва да направиш разни неща, да харесваш страници, да се абонираш и т.н. А игрите са ужасни.