Официалният форум на iPlay.bg 

• « Оплаквания от администратори »

• • MoD: JailBreak | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.35:27015/jb.iplay.bg:27015

• MoD: JailBreak | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.35:27015/jb.iplay.bg:27015

Модератори: ✪DmXxX, BlueTwist3r, Екип банове

#425844  от rad0
 чет апр 26, 2018 5:18 pm
Оплаквам се от отговорника - @BlueTwist3r , надявам се адекватно да ми се прегледа поста.
Преди 3 дни дадох 15 лева за ънбан тука, влизам в игра и си цъкам и си лафим по микрофона 4-5 човека, забележете, получавам гаг от 15 минути, след като той изтича по време на ден си включвам микрофона и си говорим и за което получавам гаг за 2 дни. Минават 1 ден от гаг-а и след като се разбра, че е сложен прекалено голям гаг се махна на първия ден. Вчера си цъкам и оставам last, на последния рунд от мапа и си говорим по мика с надзирателите, може би и малко съм говорил преди това, но със сигурност не съм дразнил никой. Отговорникът написа, че за награда (явно, че съм останал последен, с ирония) получавам гаг и за което получих гаг от година и 10 месеца, това е нелепо и предполагам личните отношения не се толерират в сървъра? И моля те не излизай с лекото извинение, че постоянно дразня играчите, защото имам 100 минути играене в сървъра откакто съм си махнал бан-а, от които половината съм бил гагнат - без причина.
https://www.gametracker.com/player/rad0 ... .bg:27015/
[iPlay.bg] Ti si gagnat! Gaga ti izticha sled 1 Godina 10 Meseca 4 Sedmici 11 Chasa 46 Minuti 19 Sekundi
TRIGGERED LMAO харесват това
 #425846  от BlueTwist3r
 чет апр 26, 2018 5:26 pm
А къде пише че след като си дал 15 лева за махане на бан имаш право да нарушаваш правилата пак без никой да ти казва нищо?
1.2. При нормален ден само Саймън има право да използва микрофона (изключение прави намесата от страна на админ с цел изясняване на дадена команда/правило/недоразумение). По време на специалните дни, всички играчи ИМАТ право да използват даденото средство за комуникация, но БЕЗ да нарушават правилата и/или да дразнят останалите играчи.*
Двугодишния ти гаг беше сложен от DMX, аз отделно ти забраних използването на микрофона, защото нарушаваш горепосоченото правило като не млъкваш когато си в сървъра. Ако DMX прецени, може да ти махне гага и ще можеш да ползваш чата поне.
Petrow харесват това
 #425847  от rad0
 чет апр 26, 2018 5:30 pm
Не става да си бъмп-на поста, затова пиша ново мнение.
А въпрос имам и аз - къде пише, че като някой е админ може да нарушава правилата (говорим за горепосоченото правило за говорене), демото е от момента и ясно се вижда как админ @ObsessioN говори непрекъснато по време на нормален ден, освен и него да го гагнете за 2 години? Аз не искам само ънгаг ами и право да си говоря по микрофона, все пак съм си платил за което.
Демо 1: https://ndox.abv.bg/download?id=3945bb6ce6
Демо 2: https://ndox.abv.bg/download?id=f9278413fd
si0nIs, TRIGGERED LMAO харесват това
 #425850  от BlueTwist3r
 чет апр 26, 2018 6:18 pm
Администратора не подлежи на наказание, това че теб те наказват за говорене толкова строго, а другите не - означава че си прекалил с говоренето.
Petrow, Валентин Шопов харесват това
 #425851  от rad0
 чет апр 26, 2018 6:22 pm
Извинявам се, че пиша 3-то мнение (и последно), но за това съм пратил и gametracker-a, да се види за въпросното изиграно време как ще говоря "постоянно" и т.н. Слагат се за 1 ден, 2 дни а не забрани завинаги, защото на някой така му изнася.
Ivan G, TRIGGERED LMAO харесват това
 #425852  от BlueTwist3r
 чет апр 26, 2018 6:27 pm
Забраната ти е за 1 месец.

И също така тъй като виждам че се хвалиш колко си играл, и аз ще те поздравя - браво, никой до сега не е изкарвал над 10 гага и едномесечна забрана за използване на микрофон за цели 2 часа прекарани в сървъра след премахването на бана ти.
Валентин Шопов харесват това
 #425929  от Wezsky
 съб апр 28, 2018 1:35 pm
Horo San–(The Hunter)
Гаг + леко заяждане
https://ndox.abv.bg/download?id=7ad844e2df - ТО е ясно че момчето си има за шеф щом ме гагна като питах да намалят лафенето,защото ми пречеше в играта.То само лигавене беше и аз питах учтиво и отиде.
 #425930  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 съб апр 28, 2018 1:38 pm
*DEAD* [King Of JailBreak] -wezsky : Horo li si Poro li si
*DEAD* [King Of JailBreak] -wezsky : koi te pita tebe ?

Ще се научиш да се държиш адекватно и другият път да е малко по-учтиво.

*DEAD* [King Of JailBreak] -wezsky : da se namali tva lafene ?
*DEAD* [King Of JailBreak] -wezsky : ili da xodq na minata si ?
*DEAD* [King Of JailBreak] -wezsky : mainata*
*DEAD* [King Of JailBreak] -wezsky : a da xodq na mainta si

След което ти казах, че спокойно може да ходиш там. 'Тез тънки опити да се направиш на интересен и заядеш, също не на мен.
Ivan G харесват това
 #425934  от Wezsky
 съб апр 28, 2018 2:01 pm
Изтри поста мъжка постъпка.Аз не писах на тебе да намалите лафенето а ти се намеси ей така и вие продължавате.Евала.каза да прикача демото нямаш проблеми.
https://ndox.abv.bg/download?id=f3cb87f048
 #425938  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 съб апр 28, 2018 2:06 pm
Какво съм изтрил? Поста си е тука, купи си очила. От тука нататък чакаш Отговорник да се изкаже и не спамиш повече.
TRIGGERED LMAO харесват това
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 72