Официалният форум на iPlay.bg 

• « Оплаквания от администратори »

• • MoD: JailBreak | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.35:27015/jb.iplay.bg:27015

• MoD: JailBreak | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.35:27015/jb.iplay.bg:27015

Модератори: BlueTwist3r, Екип банове

#412279  от Just know i mean it
 нед май 14, 2017 3:47 pm
BlueTwist3r написа:
нед май 14, 2017 3:45 pm
Just know i mean it написа:
нед май 14, 2017 3:28 pm
Оплакване от : Bluetwister
Причина : безпричинен гаг
Доказателство: http://dox.bg/files/dw?a=63cad5a51b
Казах му че нямам акаунт в форума и той ми вика ми тогава не се оплаквай и аз викам няма да си правя акаунт за него и той ме гагна 5 минути ей така а преди това псуваше друг играч и той ей така го остави и аз му писах и в края го гагна защото уж не видял...
Лефтнах за малко по едно време, казах ти да ми дадеш демото като толкова много се оплакваш че те FK-ват и искаш FD, а не да ми спамиш.

Отделно виждам че си решил и да пообиждаш малко, ще ти подаря бан за 1 ден за да се научиш другия път как да се държиш когато те убият без причина.
Слагай банове , Но си личи кой не си върши работата Даже и докато ДТРВ беше в сървъра и той псуваше ти го гагне 5 минути по- късно даже можеше да му мине гаг-а за това време господин "Много знайко"
Последна промяна от P$yCh0 на нед май 14, 2017 3:55 pm, променено общо 1 път. Причина: Skaterboy, намали малко тона с който пишеш! Излишен коментар/спам!
 #412709  от mk4owner
 нед май 28, 2017 12:20 am
losteeeeeeee жажажаажжа

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin lostinparadise.
[AMXBans] There are 1 week , 22 hours and 18 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : rogersanchez
[AMXBans] Reason : ' opravi si povedenieto '
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.iPlay.bg
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 49115741 '
[AMXBans] Your IP : ' 79.124.38.69 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check your console. проблемен си жажажааждаж
Последна промяна от P$yCh0 на нед май 28, 2017 1:12 am, променено общо 1 път. Причина: Добре знаеш къде е раздела оплакване от бан..
 #413159  от Big Easy
 съб юни 17, 2017 1:23 pm
Stargame ;]
Това оплакване е свързано с последното ми оплакване от тук. 2 пъти не може да даде правилното решение. Дори не се поинтересува толкова. Демото в оплакването от играч е същото с това, но все пак...
Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=9b56a1815c

@Stargame Прегледай ми демото и ще видиш за какво става дума. Дори не следиш рундовете..
че не е видял другия със граната. =>. :stupid:
Последна промяна от Big Easy на съб юни 17, 2017 2:55 pm, променено общо 3 пъти.
 #413160  от Stargame
 съб юни 17, 2017 1:32 pm
И 2та пъти си убит със причина.Не мога да те разбера за кое по точно се оплакваш, и на теб ,и на алфонсо беше даден по 1 шанс и не бяхте убити, и след това ти продължи да се правиш на интересен и да не изпълняваш заповедта ,докато алфонсо си отиде във вратата.За 2рото демо си убит за притежание на граната,може би наистина е имало друг ,който също е имал гранати,но нито аз ,нито Lacoste сме го видяли, и според теб какво е правилното решение ,да те revive ли?Или да банна Lacoste,че не е видял другия със граната.Ай стига със тия детинщини ,стегни се малко.
:ps: Прегледах ти демото ,изглеждa Lacoste е видял ,че играча има граната и е направил компромис като му е казал да я метне настрани ,но това не означава, че и ти трябва веднага да купуваш гранати.
 #413195  от BlueTwist3r
 нед юни 18, 2017 1:10 pm
В първото демо:

И на двамата ви бе даден шанс след като не изпълнихте командата на саймъна веждъж, но след това ти реши да не изпълниш отново командата като застана отгоре на футболната врата, докато алфонсо си изпълни заповед. Саймъна те е убил с пълното си право.

Във второто демо:

Това че лакоста е решил да направи компромис на затворника и му казва да я метне някъде, за да не го убива не значи че ако ти закупиш веднага след това граната от магазина най-нагло, трябва и на теб да ти се направи компромис. Единствената цел с която ти купи тази граната е за да се направиш на интересен и да можеш да подкрепиш първото си демо с още аргументи за това, че Stargame не може да взима правилни решения, но нещо не ти се получи и в двете демота.

И в двата случая си виновен само и единствено ти.
Бисквитка, Syndicalist☭, Agressiwk0# и 4 други харесват това
 #413464  от Витамина
 пет юни 30, 2017 3:52 pm
ник:hah <3 MAKE ME BELIVE
IP:http://prikachi.com/images.php?images/929/9142929f.jpg
причина:Денят е HNS останали са двама играчи и нали Shadow предлага пакове да се предадът. Накрая влизя тои и им слага рокет и на двамата. Искам да погледнете демото това стана 2-3 минути преди края на демото.
доказателство:http://dox.bg/files/dw?a=a5de9b96e2
Последна промяна от Витамина на пет юни 30, 2017 5:34 pm, променено общо 1 път.
 #413466  от lostinparadise
 пет юни 30, 2017 5:03 pm
Не че нещо, кога беше седми клас, един ник прочети правилно и се постарай по-грамотно да го напишеш, че и аз да се отнеса по-добре с теб лично. Сега искам да си пуснеш отново демото и да видиш кога точно влиза. Именно поради причината, че играете от 10 минути, останалите играчи стоят и чакат и в много случаи лефтват. А теб не разбирам пряко какво те грее в случая, след като към теб няма предприето действие? На тях има бяха дадени пакове, на фона, че полицаи бяха съживени.
Stargame харесват това
 #414470  от Т. Кръстев
 чет авг 10, 2017 2:54 am
Искам да се оплача от г-н или г-жа син туистър! Он бастуна ме банна без причина и чаа ме дестройва комплексаря ... аз лично бих го турил на майка му, но вие преценете сами :))))
Последна промяна от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ на чет авг 10, 2017 5:34 am, променено общо 1 път. Причина: Аз лично бих ти сложил 2 предупреждения.
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 56