Официалният форум на iPlay.bg 

• Предложение за пускане на discord сървър

• Ако имате предложения, относно подобряване на сайта или форума, пишете тук.
Ако имате предложения, относно подобряване на сайта или форума, пишете тук.
 #420373  от ShaneRa
 пет фев 09, 2018 6:10 pm
Предварително се извинявам ако темата не е за тук и ще помоля ако има проблем да бъде преместена:

Моето предложение е да си пуснете един Discord сървър. Знам, че имате сървър в TeamSpeak, той не е лош, но доста хора, откакто знаят за съществуването на Discord, преминаха на него.
Защо?
Защото Discord (лично за мен) е доста по-хубав от TS т.е. по-разнообразен, по-красив, по-удобен и да си направиш сървър не изиска никакви пари, а доколкото си спомням за наем на TS сървър мисля, че се плащаше, но ако бъркам ме извинете. Също така Discord има и удобни интеграции в игри като CS:GO и примерно ако си лафите с някого вие ще можете да виждате с кого си говорите, кой напуска, кой се присъединява и това не пречи на вашата игра. Могат да се добавят и ботове за музика, миймове, игри, шеги, модериране и др.
Смятам, че ще е доста удобно ако се направи и един такъв сървър, а вече кой кое ще използва си е изцяло негово решение.
wrath харесват това
 #420375  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 пет фев 09, 2018 6:20 pm
Ще се направи такъв сървър или по-скоро ще оправя сегашния, който в момента се ползва с друга цел.
ShaneRa, ★SvitShit★, wrath и 2 други харесват това