Официалният форум на iPlay.bg 

Ако имате предложения, относно подобряване на сайта или форума, пишете тук.
 #430133  от OciXCrom™
 пет окт 19, 2018 3:49 pm
Тъй като от предишната анкета се видя, че само на 55% от гласувалите им харесва сегашния стил и знам, че има много повече потребители които искат смяна на стила, а не са гласували в анкетата, с позволението на delirium пускам нова тема за обсъждане на този въпрос.

Идеята на тази тема е да дадете предложения за нов стил на форума и да гласувате/обсъждате вече предложените стилове от останалите потребители. Тъй като и аз съм един от тези, които не харесват сегашния стил, ще дам и моето предложение, което е стилът да бъде подобен на prosilver, примерно SE Square, или по-скоро редактиран с черен цвят, вместо син.

Давайте вашите предложения в тази тема. Ако има достатъчно различни предложения, може по-късно да направя и анкета или отделна тема за обсъждане на най-популярните предложени стилове.
 #430139  от Drea<M>40BG
 пет окт 19, 2018 6:52 pm
Твърдо ЗА!! Дизайна (стила) на форума е едно от първите неща, които виждат потребителите - ако не им хареса се отказват. Аз предлагам prosilver с доработки, смяна на иконите, добавяне на Header, footer & navbar и LGSL
 #430184  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 нед окт 21, 2018 1:53 am
Абсолютно против съм да се маха сегашния. Щом толкова много искате друг - @delirium да добави някой от изброените и да ви даде достъп да си го сменяте персонално, защото аз примерно нито една от тези 2 грозотии не бих ползвал.
 #430186  от delirium
 нед окт 21, 2018 10:27 am
Моето мнение е ясно. Стила е доста добър и е уникален спрямо целия останал "бълбоч" от Phpbb3.x форуми :)
Да, леко е неудобен за модератори/администратори, но това се преживява. Имам и отворен bug report за проблема с бутоните при бавно зареждаща се тема.
 #430491  от NEO ;]
 съб ное 17, 2018 3:23 pm
Стилът, който използвате сега си е хубав. Няма да бъде зле, ако се смени стила на форума, да има някакво разнообразие
 #430635  от JmeLche
 пон дек 03, 2018 10:59 pm
delirium написа:Моето мнение е ясно. Стила е доста добър и е уникален спрямо целия останал "бълбоч" от Phpbb3.x форуми :)
Да, леко е неудобен за модератори/администратори, но това се преживява. Имам и отворен bug report за проблема с бутоните при бавно зареждаща се тема.
Свиква се , не е болка за умиране! Стилът е доста приятен и ще остане със сигурност!

Sent from my iPhone XS Max Dual using Tapatalk Pro