Официалният форум на iPlay.bg 

Ако имате проблеми или въпроси относно сайта или форума, пишете в този раздел.
 #431185  от Forest
 съб яну 12, 2019 2:15 pm
Образец така и не видях да има, та давам направо.. От близо вече 1 седмица, даже е възможно и повече имам проблем със форума. Преди влизах без никакви проблеми, но сега когато реша да влезна ми изкарва ей това > ЦЪК < но, след като пусна VPN (Addon за Google Chrome), влизам във форума, но само с VPN? Портала си го отварям дори без VPN, но форума няма начин.. Помислих някой от модераторите да не ме е баннал, понеже тук имам още един акаунт обаче от доста отдавна не съм влизал в него и дори бях забравил, че имам вече съществуващ акаунт.. Ако може шефчето, delirium да се включи в темата, ще се радвам много!

EDIT; Мисля, че целия проблем стана, когато си пуснах едно приложение на Chrome, за да направя други варианти на един аватар(заявка), след като приключих и исках да постна мнението, точно тогава ми излезе тази "ГРЕШКА".. Мъдрихме го със @P$yCh0 ама така и не успяхме да го измъдриме.. :tooth:
 #431733  от U N Λ V E R Λ G E
 съб яну 12, 2019 2:32 pm
С друг браузър пробвал ли си? Ресни си DNS-а, може и да се оправи.

/ipconfig release
/ipconfig flushdns
/ipconfig renew

И си изчисти бисквитките на сайта..
 #431764  от Forest
 нед яну 13, 2019 3:53 am
U N Λ V E R Λ G E написа:
съб яну 12, 2019 2:32 pm
С друг браузър пробвал ли си? Ресни си DNS-а, може и да се оправи.

/ipconfig release
/ipconfig flushdns
/ipconfig renew

И си изчисти бисквитките на сайта..
Пробвах с друг браузър, същия чеп.. Реснах DNS-a - същото.. Има по-голяма вероятност, самия хост на форума да ми е забранил достъпа от моето IP. Предполагам се досещаш какво имам предвид, със VPN си влизам без никакви проблеми..
 #431765  от U N Λ V E R Λ G E
 нед яну 13, 2019 11:49 am
Ако си с рутер провай от там да реснеш DNS-а. Пробвай и с hard рестарт на рутера, ако си такъв. Ако ли не, питай Дел, но се съмнявам ИПто да е блокирано.
 #431787  от JmeLche
 пон яну 14, 2019 12:46 am
Forest написа:Образец така и не видях да има, та давам направо.. От близо вече 1 седмица, даже е възможно и повече имам проблем със форума. Преди влизах без никакви проблеми, но сега когато реша да влезна ми изкарва ей това > ЦЪК < но, след като пусна VPN (Addon за Google Chrome), влизам във форума, но само с VPN? Портала си го отварям дори без VPN, но форума няма начин.. Помислих някой от модераторите да не ме е баннал, понеже тук имам още един акаунт обаче от доста отдавна не съм влизал в него и дори бях забравил, че имам вече съществуващ акаунт.. Ако може шефчето, delirium да се включи в темата, ще се радвам много!

EDIT; Мисля, че целия проблем стана, когато си пуснах едно приложение на Chrome, за да направя други варианти на един аватар(заявка), след като приключих и исках да постна мнението, точно тогава ми излезе тази "ГРЕШКА".. Мъдрихме го със @P$yCh0 ама така и не успяхме да го измъдриме.. :tooth:
Здравей, изпрати ми на Л_С реалното ти ИП!
 #431801  от Forest
 пон яну 14, 2019 7:45 pm
U N Λ V E R Λ G E написа:
нед яну 13, 2019 11:49 am
Ако си с рутер провай от там да реснеш DNS-а. Пробвай и с hard рестарт на рутера, ако си такъв. Ако ли не, питай Дел, но се съмнявам ИПто да е блокирано.
Мне, пак същата история.. Свързах се дори с доставчика ми, казаха, че ЕВЕНТУАЛНО хоста ми е блокирал достъпа от моето IP. Щом съм можел с VPN, значи проблема е в IP-то ми.. Дадох си реалното IP на Жмелчето, нека видим какво ще каже той. Благодаря за съветите! :drinks:
 #431802  от delirium
 пон яну 14, 2019 7:48 pm
http://www.iplay.bg отваря ли ти?
 #431804  от Forest
 пон яну 14, 2019 9:54 pm
delirium написа:
пон яну 14, 2019 7:48 pm
http://www.iplay.bg отваря ли ти?
"Портала си го отварям дори без VPN, но форума няма начин.. " , портала ми го отваря без VPN, обаче форума не ми го отваря когато съм с моето IP, единствено с VPN мога да вляза във форума.
 #431809  от delirium
 пон яну 14, 2019 11:28 pm
Код: Избери всички
151.2x.xx.xx # lfd: (CT) IP 151.2x.xx.xx (151.2x.xx.xx.pronet.bg) found to have 53 connections - Sun Dec 23 00:45:04 2018
Какво си правил?