Официалният форум на iPlay.bg 

Всички новости свързани с iPlay.bg, ще ви бъдат съобщавани тук!
 #430655  от r3flex
 чет дек 06, 2018 1:24 am
Според мен няма да е сполучлива идеята да се развиват 1.6 сървърите буквално от нулата, но въпреки това може да се пробва с няколко сървъра. Относно MINECRAFT сървър , моето мнение е, че може да пожъне успех при едно условие, да не е български. Както каза крома, за да има успех трябва да е интернационален. Лично аз съм в екипа на майнкрафт сървърите на iPlay още от началото (2013 мисля, че беше първият сървър). Тогава имаше успех имаше и доста български играчи го посещаваха редовно, дори и голяма част от тогавашния екип на 1.6 сървърите. Бил съм в екипа на iPlay minecraft при всички проби за развитие, но недостига беше сериозен и можещ човек който да се занимава и да го поддържа. Най-голям успех имаше при тогавашния колега Aspire още преди OcixCrom и след него eLeCTr1C да се опитат да го развият. Занимавал съм се доста с това и знам, че се изкарват добри доходи, а с тях и нови неща които да задържат масата хора посещаващи сървъра. Малко рекламка в чужди сайтове и реклама от български както и от youtuber-и от други страни, биха донесли шансове за развитие на такъв сървър, но от друга страна се изискват усилия и доста занимания със сървъра, както и от човек който знае какво прави и как да го прави(говоря за сървърната част като плъгини, писането и редактирането им). Лично аз бих посещавал отново такъв сървър, дори и рядко бих спомогнал пак с in-game администрирането му. Смятам, че ще има и успех CS:GO сървъри, но трябва да бъде нещо уникално, нещо ново и добре измислено и изкусурено. За съм за откриването на сървъри различни от тези на CS 1.6, но не и за пълното спиране на 1.6 версията. Но не е никак лоша и идеята за гейминг портал и верига сървъри на различни игри в едно. Според мен това би имало успех.
 #430671  от Forest
 чет дек 06, 2018 11:23 pm
SeNsAtIoN написа:
пет ное 30, 2018 2:12 pm
Ако тези статистики са верни, не знам за какво развитие мислите. Колкото и да са виновни главните администратори в тази верига, колкото и да сме виновни ние, бившите и сегашните админи, ако това е вярно не знам за какво ново начало говорите и за какво развитие, няма смисъл просто. :))
Сенс брате, познаваме се ама чак такива глупости да говориш.. За развитие никога не е късно, но точно в тоя случай 1.6 да седнеш да развиваш, просто т'ва е загуба на време и пари. Тези които си обичат старата 1.6 останаха да я играят, цялото ново поколение си няма и идея за 1.6 и бяга директно в cs;go. Отказах се по простата причина, че в 1.6 нищо не е както в cs;go. Ето пример, в 1.6 тоя като мята гранатата, все едно мета 50 кила цимент на 5 метра макс от него.. Откат нулев, и още много.. Ако според мене за бъдеще да мислят за Minecraft и CS:GO сървъри, там вече г/д виждам някакво развитие..
Извън темата
И да, истинския Forest* съм хахаха :drunk:
 #430689  от Famous-_-
 съб дек 08, 2018 8:56 pm
CSGO вече е безплатна, пускайте сървъри на макс.
 #430695  от delirium
 нед дек 09, 2018 10:36 am
Именно :)
Решението е взето - намалява се бройката на 1.6 сървърите до минимум (2-3 максимум 4 сървъра). P$ycho Има желанието сериозно да се работи по тях, така че ще му се доверя за това.

Ще се пуснат 2-3 CS:GO сървъра, като с тях вероятно ще се занимава Хънтъра, но ще трябва да се намери и човек, който да направи сайт, ВИП система и тн.

Ще се пусне и Minecraft сървър отново, като и там имам 1-2 човека предвид. И за там ще трябва уеб дизайнер/програмист, за направата на сайт.

Идните седмици, когато имам повече свободно време около празниците ще се заема с тези неща :)
 #430696  от Усмихнатия
 нед дек 09, 2018 11:32 am
Famous-_- написа:
съб дек 08, 2018 8:56 pm
CSGO вече е безплатна, пускайте сървъри на макс.
Безплатно е само Batle Royale мода и да цъкаш с ботове. Не е напълно безплатна!
 #430697  от Syndicalist☭
 нед дек 09, 2018 11:35 am
Цялата игра е безплатна.
 #430706  от lamer4e7o
 пон дек 10, 2018 12:23 pm
Евала за решението, което е взел del. За всеки да има по нещо според мен е най-добре тази идея. И все пак вярвам в Psycho, че ще „възроди“ 1.6 сървърите. :drinks:
 #430711  от Famous-_-
 пон дек 10, 2018 9:29 pm
Цялата игра е безплатна. Евала за решението иначе. :) Дано има успех.

П.С, надявам се Dust2 да се върне <3
 #430714  от -1.3.1.2
 пон дек 10, 2018 11:37 pm
Famous-_- написа:
пон дек 10, 2018 9:29 pm
Цялата игра е безплатна. Евала за решението иначе. :) Дано има успех.

П.С, надявам се Dust2 да се върне <3
Че сега няма ли Д2-онли? Вие сте ебахти тъпите същества сървъра е там седи празен по-цял ден и вместо да влезнете за по 30-40 минути вие се НАДЯВАТЕ д2 да се върне? :drinks: Ако ще се бууства сървър махнете тъпото Д2 и сложете един масак на класик карти и да се разцепват поне ботовете вътре щот сега кат има Д2 те чакат да се върне. Айде +3000 предупреждения и +6000 бан акаунта.Земете се стегнете бе и админи сте в тая верига само за цвят.
Последна промяна от P$yCh0 на вт дек 11, 2018 3:06 am, променено общо 1 път. Причина: Той говори за CS:GO D2.. Предупреждението си го получаваш!
 #430717  от Hydra
 вт дек 11, 2018 10:40 am
Ставал съм свидетел, когато сме 20 човека в jb-то, никой няма teammenu, и са 4 полицая, които не знаят какво правят и провалят играта, и така от 20 станахме 9, така, че с риск да изям голям хейт, ще кажа да стегнете админите малко, защото спокойната и добра игра няма да изгони играчите. Jb-то според мен е супер готин сървър, не бих искал да бъде затворен, защото няма да има втори такъв. Поздрави :coffee:
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15