Официалният форум на iPlay.bg 

• Колко гола най-много сте вкарвали в 1 мач?

• Всичко за спорта, кой ще спечели Шампионската лига според вас? Ходите ли на фитнес, споделете вашата програма и всичко друго което желаете тук.
Всичко за спорта, кой ще спечели Шампионската лига според вас? Ходите ли на фитнес, споделете вашата програма и всичко друго което желаете тук.
 #348171  от techko
 нед апр 19, 2015 6:30 pm
Искам да се извиня ако има вече написана такава тема , ако има триите.

Значи да се надяваме,че всичко ще ви стане ясно. Много просто е всичко - пишете колко гола най-много сте вкарвали в 1 мач ?
Прим : Вчера играх и вкарах най-много голове и те са 10

Е да започваме моите най-много голове в 1 мач са 6. Не съм професионален футболист :thumbs_up: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand:
Последна промяна от Pa6aTa на нед апр 19, 2015 7:46 pm, променено общо 1 път. Причина: Редактирано заглавие.
 #350141  от -HenokucT-
 нед май 10, 2015 11:25 pm
На малки вратички и по 6-7 в мач съм вкарвал, зависи от колко време играем, и по колко играчи.
Иначе тренирам, старя се да стана професионален играч. На тренировки вкарвам често. Вече на мачовете е малко по-трудно, особено на голям терен.
Най- много съм вкарвал 3 гола и то само в 2 мача, някъде. Повечете са ми по 1 или 2. Играя крило, нападател. Старая се да вкарвам по-често, но и да правя асистенции.
 #365712  от laijen
 нед сеп 13, 2015 7:04 pm
Ние играем на малки вратички и почнем ли мач, спирка няма. Най - много съм вкарвал 20 гола, ама и няколко автогола, колкото да не ги бием на 0 :D :lol: