Официалният форум на iPlay.bg 

• Заявка за комбинирана "Ранк-система"

• Искате да ви намерим определен плъгин, или пък да ви изработим такъв? Пишете тук!
Искате да ви намерим определен плъгин, или пък да ви изработим такъв? Пишете тук!
 #409191  от NOVAK_A_7
 пон фев 06, 2017 5:59 pm
Може ли да се направи плъгин (или има ли вече такъв) който да дава освен XP както при направено убийство така и за прекарано време в сървъра (ако е възможно) .
Нещо от рода на обикновената ранк-система с 12 левъла и с префиксите , но с добавка която да дава примерно :
- за играни над 30мин - 1000XP
- za над 50min- 2000XP
-za над 100min до безкрай- 5000XP
Естествено , това колко XP да получава играча за убийство и играно време - да се настройва допълнително с квар-ите .
Благодаря !
 #409200  от NOVAK_A_7
 пон фев 06, 2017 8:10 pm
Ако някой направи плъгина добре изпипан и без бъгове, и със следните допълнения, и ми го изпрати на лични, не го пуска на никого, никъде след това (т.е. е само за мен) , аз съм готов да му платя 10(десет) евро веднага след пробването по посочена от него Пайпал сметка!
Допълненията към плъгина:
-да не се изписва в чата придобиването на XP след всяко убийство , а само горе в средата в бяло да излиза моментното състояние;
-само при качване на "левъл" на всеки играч - в чата на всички да изписва това -кой кой левъл е добил (на английски разбира се:) );
-понеже не съм много запознат как се прави - но от самия плъгин да излиза в чата съобщение на всеки 180 сек : играча стигнал последния
12 левъл - става WIP-admin( na anglijski razbira se :)))/в смисъл да им е нещо като мотивация и да знаят за какво играят ) !!!
-накрая -наистина, всеки стигнал нивото автоматично да получава от плъгина админ-флаговете: "abcdeiu" i VIP-екстри: и като VIP да се ражда с броня, 120hp, bunny hop автоматично, без умения, да има 2HE-гранати.
За подробности моля пишете на "лични". Не съм някое дете и не лъжа, каквото обещавам го правя.
Благодаря!

p.s забравих да допълня: Срещу парите си искам както готовия вече компилиран плъгин за изпробване така и сма-файла. И да няма никакви
излишни реклами и глупости в плъгина! Иначе , ако не отговоря веднага на някого, не мислете, че съм се отказал, просто ходя на работа , спя ... както всеки друг.
 #409210  от NOVAK_A_7
 пон фев 06, 2017 9:33 pm
за съжаление не ползвам тази програма вече 7 години... Фейсбук ? , ако трябва ми го кажи на "private mesage" ?
И ако се свържа с господин "босс" , локвайте , благодаря !
 #409214  от OciXCrom™
 пон фев 06, 2017 9:46 pm
Не ползвам личния си Фейсбук тук. :)
Ще се разберем чрез лично съобщение.