Официалният форум на iPlay.bg 

• Плъгин НОЖ

• Искате да ви намерим определен плъгин, или пък да ви изработим такъв? Пишете тук!
Искате да ви намерим определен плъгин, или пък да ви изработим такъв? Пишете тук!
 #404072  от iwcho0o
 съб дек 10, 2016 5:36 am
Ще ми бъдели изпълнена заявката?..
 #404138  от OciXCrom™
 съб дек 10, 2016 4:15 pm
Момче, нали ти дадоха плъгина? Неспособен ли си да редактираш няколко реда с имена и модели? Опитай се сам да го направиш и ако имаш затруднения предостави това, което си успял да направиш и ще ти помогнем. Чакане наготово никой не обича.
 #404151  от iwcho0o
 съб дек 10, 2016 6:40 pm
Ако съм могъл да не съм пуснал заявката опитах се, няколко пъти не ми се получи и се отказах
 #404154  от DreaMSeeK
 съб дек 10, 2016 7:00 pm
iwcho0o написа:Ако съм могъл да не съм пуснал заявката опитах се, няколко пъти не ми се получи и се отказах
Колко пъти са ти обяснили какво трябва да направиш,а ако ти дава грешка са ти написали да я изпратиш.Чак толкова пък да си глупав няма как...[/size]
Последна промяна от ✪DmXxX на съб дек 10, 2016 7:17 pm, променено общо 1 път. Причина: При следващ излишен коментар ще получиш предупреждение. Този нарушава и т.7 от правилата на форума.
 #404221  от sムd?Yes?mムybe???
 нед дек 11, 2016 2:35 pm
Редактирай го както съм ти написал, смени си моделите на ножовете както и източника трябва да се коригира от къде да взема моделите самия плъгин, качи го във съответните папки и dowloader-a и, ако пак ти дава грешки и ерори ги качи тук да видим къде аджаба си сгрешил за да може да ти помогнем, защото така както казваш дава ми ерори трябва да вземем кълбото на Ванга и да гадаем къде си объркал....