Официалният форум на iPlay.bg 

Кандидатурите са отворени.
Правила на форума: Моля, преди да пуснете нова кандидатура, прочетете внимателно темата "Условия за пускане на кандидатура".

Кандидатури, които не отговарят на тези условия ще бъдат изтривани или отхвърляни без обяснения!

Моля следете тази тема! Кандидатури пуснати за сървъри, в които не се набират админи, ще бъдат изтривани без предупреждение!

Не забравяйте, че писането по темите на кандидатите е абсолютно забранено и постове без доказателства ще бъдат наказвани! Това не важи за "Сървър администраторите" и по-висшите от тях.
Постове съдържащи само ->
за, не, против, няма да се приемат. Длъжни сте да се обосновете - Ако сте "За" - Защо? "Против" - Защо? Доказателства в подкрепа на мнението Ви (скрийн, демо и т.н.) не са задължителни, може да предоставите такива по ваше желание.
 #4  от Slackware
 ср юни 09, 2010 5:02 pm
Всички които желаят да се кандидатират за админи, нека го направят пускайки НОВА тема в ТОЗИ раздел. Като в заглавието й, е задължително да напишете в кой сървър желаете да получите права!

Ето и условията:

1) Възрастова граница -> вижте ТРЕТИЯТ пост в темата.
2) Ник в играта?
3) Защо искате да станете админ?
4) От къде сте?
5) Колко често и от кога влизате в сървъра.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)?
7) Скайп за връзка.
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв)

=====================================================================================================

• Неграмотно написани кандидатури ще бъдат отхвърляни!
  • Трябва редовно да посещавате форума!
  • При отхвърлена кандидатура, няма да даваме обяснение защо кандидата е бил отхвърлен.
  • Моля, не ни задавайте въпроси от сорта "Какво стана с кандидатурата ми" "Кога ще ме одобрите" и тем подобни. Когато вземем решение, ще Ви уведомим.
  • Тъй като доста хора ми задават въпроса "Колко време ще трае тестовия период на админите", ще разясня тук: Тестовият период е един месец, при някои (зависи от нас), е възможно и да е повече. Ако всичко мине наред, ще бъдете повишени с права за бан, ако ли не (не ни е харесало поведението Ви, това как се държите с играчите и т.н.) правата Ви ще бъдат отнети.
  • Можете да се кандидатирате за администратор само за ДВА сървъра. Теми с заглавия от рода "iPlay.bg All Servers" НЕ се приемат.
  • Съобщенията по скайп от рода "Може ли да прегледате кандидатурата ми" НЕ са във ваша полза, а точно обратното, така че внимавайте от тук нататък.
  • Тестовия период на някои админи може да продължи "вечно". Това се отнася главно за Jailbreak, Deathrun, Zombie & Furien сървърите.
  • При отхвърлянето на кандидатурата Ви, в поста си включвам след колко време най-рано можете да пуснете нова кандидатура! Всяка кандидатура пусната преди този период от време ще бъде трита или отхвърляна, независимо от гласовете в нея.
  • Ако не съм споменал след колко време можете най-рано да пуснете нова кандидатура, значи че минималния период е 90 дни ( за сървъра в който се кандидатирате ). През това време трябва драстично да сте оправили поведението си в сървърите, да сте направили добро впечатление на админите и отговорниците и да сте пускали доклади във форума![/b]
[/color]
[/size]
=====================================================================================================

Примернa кандидатура:

Заглавие на темата: [iPlay.bg Deathrun] Кандидатстване за админ

• 1) Имам, на 18 години съм.
  • 2) Играя с никнейм Slackware
  • 3) Сървърите са хубави и бих искал да помогна за развитието им с каквото мога.
  • 4) София
  • 5) Всеки ден от 1 месец.
  • 6) Да -> man1a, sector, hsbg
  • 7) Въвеждате скайпа тук.
  • 8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв)
[/b][/size]
ЗАБЕЛЕЖКА! Правата които получавате като "Тестов Администратор" са: abceimn Като, гореспоменатите флагове Ви дават следните правомощия в сървъра/ите:

• а - Имунитет.
  • b - Слот, чрез който може да влезете в сървъра дори да е пълен.
  • c - Може да киквате играчи (amx_kick).
  • е - Можете да слапвате или слейвате играчи (amx_slap, amx_slay).
  • i - Всички чат команди (amx_say, amx_chat, amx_tsay и други).
  • m - виждате чата на всички.
  • n - можете да спектирате всички.
  • Изображение (само за JailBreak сървърите) - можете да местите играчи в различните отбори.
[/size]
Последна промяна от Slackware на нед окт 11, 2015 8:57 pm, променено общо 46 пъти.
Ivan Korekov, deliriousS, Пеци.Т. и 4 други харесват това
 #284  от delirium
 ср юли 07, 2010 7:56 pm
!!!ВАЖНО!!!
Отнася се за теми на които не съм отговорил.
Ще ги оставям отключени. Това значи, че кандидата нито е приет, нито е отхвърлен, а изчаквам да придобия някаква представа за него (от форума и сървърите).

Всеки който си "ъп-не" темата, автоматично бива отхвърлян, така че внимавайте ;)
На въпроси на ЛС също не отговарям, ако се отнасят за кандидатурите.
STEFAN M. харесват това
 #11033  от delirium
 пет авг 20, 2010 12:48 pm
Възрастовата граница за админите кандидатстващи в следните сървъри-> Dust2Only, War3Respawn е 17 години

За всички останали сървъри, тя е 13 години
Последна промяна от delirium на нед сеп 08, 2013 8:21 pm, променено общо 12 пъти.
STEFAN M., Божидар.Василев харесват това
 #143458  от delirium
 пет авг 26, 2011 10:33 am
Ново правило (условие) за пускането на кандидатура:

Потребителят трябва да е регистриран във форума, поне от 20 дни!
Потребителят трябва да има поне 20 доклада (това изключва докладите/снимките/демотата за обиди)!

*Това правило не важи за Jump сървърите и JailBreak-a!

*Забележка*:
Ако нямате доклади във форума, но сте викали админ (или няколко такива), имате право да ги помолите да пишат в темата ви и да потвърдят, че сте ги викали!
Пробутването на приятелчета няма да се толерира! Кандидатстващия ще бъде отхвърлен, без право отново да кандидатства, а въпросният админ ще остане без права!

STEFAN M., Ivan G харесват това