Официалният форум на iPlay.bg 

• Кандидатура за Администратор в iPlay.bg DeathRun UNiQUE [RANKS|FUN|VIP]

• Кандидатурите са отворени.
Кандидатурите са отворени.
Правила на форума: Моля, преди да пуснете нова кандидатура, прочетете внимателно темата "Условия за пускане на кандидатура".

Кандидатури, които не отговарят на тези условия ще бъдат изтривани или отхвърляни без обяснения!

Моля следете тази тема! Кандидатури пуснати за сървъри, в които не се набират админи, ще бъдат изтривани без предупреждение!

Не забравяйте, че писането по темите на кандидатите е абсолютно забранено и постове без доказателства ще бъдат наказвани! Това не важи за "Сървър администраторите" и по-висшите от тях.
Постове съдържащи само ->
за, не, против, няма да се приемат. Длъжни сте да се обосновете - Ако сте "За" - Защо? "Против" - Защо? Доказателства в подкрепа на мнението Ви (скрийн, демо и т.н.) не са задължителни, може да предоставите такива по ваше желание.
 #424702  от The_RKO
 пон апр 16, 2018 9:42 pm
1) Възрастова граница - 16
2) Ник в играта? - Randy Orton
3) Защо искате да станете админ? - Да помогна с каквото мога в развиването на server-a и отстраняването на нарушители.
4) От къде сте? - Ямбол.
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. - Oт 2 месеца влизам почти всеки ден по 1-2 часа най-малко.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? - Досега не съм бил админ , но от доста време играя тук(около 4 години с кратка пауза) , виждам какво правят другите админи и мисля ,че ще мога и аз.
7) Скайп за връзка. - crimminal01
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) - Neno Kykata
Ivan G харесват това
 #424704  от Syndicalist☭
 пон апр 16, 2018 9:47 pm
Според мен ще се справиш, кадърен ми се виждаш. За.
SeNsAtIoN, Blackbear харесват това
 #424707  от SeNsAtIoN
 пон апр 16, 2018 9:57 pm
Никакво впечатление в сървъра, нито веднъж не си си направил труда в сървъра да ми пишеш за нарушители или пък да ме викаш по скайп, не смятам, че си готов за админ, трудно ще ми промениш мнението, доста неща има още да показваш. Против
 #424709  от Blackbear
 пон апр 16, 2018 10:00 pm
Активен си , доклади г/д имаш , но все още ти е рано , не виждам никакво желание от твоя страна, не виждам и да помагаш с каквото и да било в сървъра на админите/играчите. ПРОТИВ
 #424711  от sK | Achkata
 пон апр 16, 2018 10:13 pm
Никакво впечатление не си ми направил.Активноста ти е горе долу добре, но според мен още ти е рано за админ, направи някое друго докладче помагай на играчите както и на нас поиграй още малко и може да ти дам ЗА на следващати кандидатура но на този етап сам - Против
 #424713  от cooLwater
 пон апр 16, 2018 10:14 pm
Не виждам какво и да желание за права от твоя страна,поне аз от както съм тук,не помагаш било то на админи/играчи в игра,просто влизаш играеш си играта и излизаш,доклади имаш да но само това не е достатъчно-Против на този етап
 #424714  от Cb|Spirit
 пон апр 16, 2018 10:14 pm
Рано ти е. Направи по-голямо впечатление викай админи при нарушения,помагай в игра и повече доклади. За сега ПРОТИВ
 #424721  от ҡɪoƨ ®
 пон апр 16, 2018 10:29 pm
Ако вложиш старание за помагаш за развитието на сървъра и добрата обстановка, бих те подкрепил. Засега не.
 #424724  от Petrow
 пон апр 16, 2018 10:53 pm
Не виждам желание за права. Постарай се повече и тогава вече може би ще ти гласувам доверие. Против на този етап. :))
 #424726  от ✪In Motion™
 пон апр 16, 2018 11:00 pm
Не помагаш на играчи/админи ; никакво впечетление не си ми направил.Цъкай още малко,следвай съветите на админите написали по-горе и на следващата кандидатура ( ако има такава ) ще имаш моя положителен глас. - Против!