Официалният форум на iPlay.bg 

• [ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за админ [ Jailbreak ULTIMATE ]

• Отхвърлените от нас кандидатури.
Отхвърлените от нас кандидатури.
 #407040  от MAD_shade
 нед яну 08, 2017 9:43 pm
1) Възрастова граница -> 13 скоро 14 ...
2) Ник в играта? - Mad_Shade
3) Защо искате да станете админ? - Сървара е хубав и бих искал да помогна с развитието му винаги е имало някакви недоразумения и е хубаво да се отстраняват навременно дори и когато няма админ понеже сутрин често няма админ и става пълна лудница.
4) От къде сте? - Габрово
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. - Преди година бях редовен и влизах всеки ден за около 6 месеца, но после спрях за малко. Сега от 4 месеца влизам всеки ден по 5 часа.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? - Не, нямам.
7) Скайп за връзка. - ivailo431
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) - CJ Entus Shadow
 #407215  от Biometrix
 вт яну 10, 2017 5:33 pm
Лека-полека започваш да влизаш в правият път. Започна да докладваш, което е добре, играеш си редовно, сега остана да разнообразиш и забързаш играта си като Саймън. Доколкото си спомням скоро не си правил грешки пред мен, но ще ти трябва още време да свикнеш с мода и играчите. Прочети правилата още няколко пъти и, ако имаш стар nick, ми го напиши (ако може).
 #407516  от Better look around
 пет яну 13, 2017 3:20 pm
Доста бавно се справяш като полицай, правиш излишни забележки, които не ти влизат в работата. Не смятам, че ще можеш да се справиш с правата. Против!
 #407562  от ҡɪoƨ ®
 пет яну 13, 2017 10:00 pm
Поработи над играта си като командващ, разнообразявай игрите и помагай на админите. На този етап Против!
 #407592  от P$yCh0
 съб яну 14, 2017 1:02 am
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0