Официалният форум на iPlay.bg 

• Вицове

• Анкети, форумни игри, всичко което не е свързано с ЦС. Мненията тук НЕ се отчитат!!!
Анкети, форумни игри, всичко което не е свързано с ЦС. Мненията тук НЕ се отчитат!!!
 #166048  от alchy
 пет окт 28, 2011 10:26 pm
Набрал смелост един младеж и отишъл при една негова колежка:
- Мария, ще се омъжиш ли за мен?
Тя:
- Няма ли да е по-добре да ти пусна веднъж, че да се успокоиш малко?!
 #170675  от Phasher
 чет ное 17, 2011 3:25 am
Монахиня се качва на стоп.Младата красавица, която спира, е със страхотна кола, скъпи бижута, маркови дрехи. Монахинята повежда разговор:
- Мило момиче, толкова си млада, кога успя да спечелиш за всичките тези блага?
- О, имам няколко любовника - първият ми подари колата и се грижи за сервиза и горивото, вторият ме облича и ми купува диамантите, а с третия обикалям света!
Монахинята се замислила дълбоко. Вечерта на килията й се чука тихичко три пъти.
Тя раздразнено крещи:
- О, отец Онуфри, я да ми се махаш с тия вафли!!!! :thumbs_up: :thumbs_up:
 #170819  от alchy
 чет ное 17, 2011 9:41 pm
Един полицай спира пиян човек и му казва:
- Дай си трите имена!
- Господин полицай, ако си дам имената после как ше се казвам? :D
 #171447  от debeliqt po noja
 нед ное 20, 2011 10:07 pm
Двама глупаци решили да бягат от затвора, избягали те ,но нямали превоз, видели един с едно балканче с контра и предна спирачка и тръгнали да искачват един баир, изкачили го те и спрели, тоя дето го карал казва: Ехе, оууу, че се изморих напрао се спуках да го изкачвам аз тоя баир, а втория дето се возил казва: Ехе тии се измори ,че го изкачваше, пък аз се смазах да натискам спирачката.

Един мъж се разхождал из алеята и срещнал една мацка, тя го пита искаш ли да дойдеш в нас за едно кафе ?
Мъжът казал: ми добре, отишле те,но мацката влязла да се къпе, а на мъжа тей му се докендзало и той не могъл да влезе, защото мацката е в банята, и видяли едно куче в хола, искендзал се и си казал: Ще отвиня кучето, мацката излиза от банята и казва к'во е т'ва л**но бе ?
Мъжът казва: Ми незнам то кучето се изкендза, мацката казва: Е, как то, та то е плюшено.

Един Наркоман, Пушач и Гей се качили на самолет, самолета паднал и се разбил, отишле при бог и бог им казал ако пушача пуши ще умре, ако наркомана се другира ще умре, ако гей-а спи още с мъже ще умре, съвзели са се те и отишле в един бар, наркомана се другирал и умрял, тръгнали те двамата гей-а и пушача, пушача намерил един фас и се навел да го вземи и гей-а му казал недей го вземай ,защото и двамата ще умрем.Да обесня: Ако пушача се наведе гей-а ще го опъне.

Един пияница отишъл в бара и казал на келнера :дай ми един коняк
Келнерът: След 24:00 не даваме алкохол, тръгнал той (пияницата)
След 10 мин. влиза и казва същото
Келнерът: След 24:00 не даваме алкохол
След 10 мин. влиза и казва същото
Келнерът: След 24:00 не даваме алкохол, колко пъти да ви казваме господине ?
Бе келнер ти в колко бара работиш е а ?
Да обесня:Пияницата влиза няколко пъти в един и същи бар и си мисли ,че ги сменя.
 #171623  от HeZabRaBuM
 вт ное 22, 2011 2:28 pm
Джони искал да изчука едно момиче в неговия офис. Но тя си имала приятел. Един ден Джони не издържал, отишъл при нея и предложил: "Ще ти дам 1000 долара, ако ме оставиш да те изчукам". Но момичето го отрязало. Джони казал: "Ще бъда бърз, ще хвърля парите на пода, ти ще се наведеш, а аз ще съм свършил, преди да се изправиш". Тя помислила за момент и казала, че трябва да се посъветва с приятеля си.

Позвънила на гаджето и му разказала за случая. Момчето й отговорило: "Искай му 2000 долара, прибери парите много бързо, той даже няма да успее да си свали гащите!". Момичето се съгласило и приело предложението. Приятелят й я чакал половин час да се обади. Най-накрая, след 45 минути чакане позвънил и я попитал какво е станало. Тя му отговорила: "Копелето хвърли монети!!!"
 #171636  от ZoNd
 вт ное 22, 2011 3:51 pm
Двама мъже умрели единия от яд другия от студ... Онзи дето умрял от студ пита другия:
- Ти от какво умря?
- Ем разбрах, че жена ми има любовник претърсих всяко местенце в нас, но никъде не го видях.
- Абе да беше проверил в фризера сега и двамата щяхме да сме живи.
 #171656  от BamBuRu
 вт ное 22, 2011 5:15 pm
Всеки ден, излизайки от вкъщи, Пепи срещал комшийката, която била омъжена, но пък за сметка на това страшно красива. И всеки ден когато я срещал край блока, винаги й казвал:
- Леле, какво парче си, направо като те видя и полудявам.
Един ден тя се спряла и казала:
- Какво постоянно се захласваш и нищо друго не предприемаш? Донеси ми 1000 лева и работата ти е уредена!
- Сериозно?! ? не могъл да повярва на ушите си Пепи.
На другия ден по обяд отишъл и позвънил на вратата на комшийката.
Kогато тя отворила, той й дал 1000 лв., както му била поръчала. С една дума дал всичко от себе си и тя отвърнала със същото.
Вечерта, когато мъжът и се върнал от работа я попитал:
- Маро, Пепи да е идвал днес тука?
- Лелеее - помислила си жената, някой ме е натопил!
- Да, идва. Защо?
- Да ти е давал някакви пари?
- Да, даде ми 1000 лв.
- Много е точен тоя Пепи бе, ейййй, евала му правя. Вчера дойде при мене и вика:
- Брато, дай ми 1000 лв. на заем, утре до обяд ще ти ги върна!?
 #171692  от kAbookie
 вт ное 22, 2011 9:16 pm
Един слабичък човечец се прибирал от фитнес и го среща негов познат.
- О-о-о! Наборе, здравей бе.
- Здрасти.
- Абе защо си толкова слаб, нали вече от половин година ходиш на фитнес?
- Е, аз че ходя - ходя, но от утре започвам да вдигам тежести.
 #171693  от AwesomE
 вт ное 22, 2011 9:16 pm
Идва автобусът. Спира на
спирката. Вътре се пълни с хора.
Изведнъж тръгва. Бързо, все по-
бързо. Хората забелязват, че
някакъв мъж тича зад него с
последни сили. Започват да му се смеят. Един от пътниците се
подава през прозорчето и вика:
- Човече! Не тичай толкова
бързо, тука ще се напикаем от
смях...
- Сега и ще се насерете! Аз съм шофьорът!
 #171701  от ZoNd
 вт ное 22, 2011 9:45 pm
Двама приятели пикаят на една стена. Покрай тях минава едно ченге, вижда ги и заповядва:
- Спрете и приберете! - след което отминава. Двамата приятели тръгват, единия поглежа доволно другия и му казва:
- Видя ли как го излъгах тъпото ченге,а?
- Как бе? - попитал го другия.
- Прибрах го, ама не спрях! - гордо отвърнал нашия човек.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18