Официалният форум на iPlay.bg 

• [VOL.4] Ha горещия стол: NightWolf

• Анкети, форумни игри, всичко което не е свързано с ЦС. Мненията тук НЕ се отчитат!!!
Анкети, форумни игри, всичко което не е свързано с ЦС. Мненията тук НЕ се отчитат!!!
 #410731  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 вт мар 07, 2017 1:25 pm
Изображение
Правила на темата:

1) Въпроси от рода: Какво мислиш за мен?, Какво мислиш за подписа ми?, Какво мислиш за аватара ми?; Въпроси от рода на "Какво мислиш за еди кой си" СА ЗАБРАНЕНИ, и ще се наказват по преценка на администратор/модератор.
  • Въпроси от рода на "С какво би запомнил мен от както си тук" също се считат като наказуеми.

2) За да седне някой на стола, са му необходими 5 гласа.
3) Ако след 48 часа (2 дни), избраният човек седнал на стола, не отговори на въпросите зададени към него, ще се гласува на НОВО, и се избира нов седящ!
4) Ако си мислите, че ще се базикате/гаврите с хората тук - тц, в грешка сте. Въпроси от рода на: "Свирки правиш ли?", "Г*за космат ли ти е?", "Гълташ ли?", ВЪОБЩЕ ПРОСТАШКИТЕ изцепки ще си ги запазите за вкъщи или в квартала. Който наруши това правило ПОЛУЧАВА АВТОМАТИЧНО ДВЕ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!
5) Избраният седящ на стола ще стане тогава, когато се изчерпат въпросите задавани към него, или не стане по-собствено желание (помислете, преди да станете от стола по-ваше желание, понеже 2ри шанс да седнете на този стол, НЯМА да имате).
6) Нямате право да гласувате за себе си.
7) Не се приемат подобен тип коментари: Аз не съм сядал, Кога ще седна аз, Гласувайте за мен, Кога ще ставаш от стола и въобще всичко от този род! Не си мислете, че няма да бъдат трити/наказвани.
8) Нямате право да гласувате за човек, който няма регистрация във форума, или не го е посещавал повече от месец (близко е до акъла, но явно не е чак толкова близко до на някои от нашите съфорумници).
9) Нямате право да да пропускате въпроси на даден потребител, стига те да не са в разрез с правилата на темата и(или) форума. Всеки, който реши да седне на стола и целенасочено пропусне въпросите на някой ще бъде предупреден.
  • Изключение правят въпросите, които мислите, че са ви зададени с цел заяждане и(или) злепоставяне пред форума. В такъв случай можете да отговорите на самият(ите) върпос(и) с "-" или да пишете на модератор. Всякакъв вид издребняване и злоупотребяване с тази "добавка" ще доведе до предупреждението Ви. За въпроси, чиито отговор не знаете има Google, това правило е сложено само за хора, които глобално питат нестандартни въпроси.

10) Всеки ИМА право да се откаже и да стане от стола още при самото му избиране, ако не желае да му бъдат задавани въпроси. Същото важи и в случай, че седящият усеща, че въпросите към него се изчерпват.
11) Избягвайте въпросите тип "Лексикон", които сте намерили от първата страничка в Google. Ако нямате какво наистина да попитате седящия, то тогава не го правете.

Изображение
До момента на стола са се "пържели":
Линк към старата тема: Цък

wiNtєD. - Въпросите започват от тук.
Stargame - Въпросите започват от тук.
sK | Achkata- Въпросите започват от тук.
P$yCh0 - Въпросите започват от тук.
rufi - Въпросите започват от тук.
StaTic` - Въпросите започват от тук.
Mimsii - Въпросите започват от тук.
wrath. - Въпросите започват от тук.
Syndicalist☭ - Въпросите започват от тук.
tsvetelinaaa - Въпросите започват от тук.
BlueTwist3r - Въпросите започват от тук.
Elektra - Въпросите започват от тук.
Гражданин1880 - Въпросите започват от тук.
Cb|Spirit - Въпросите започват от тук.
Allure'ment - Въпросите започват от тук.
⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ - Въпросите започват от тук.
SeNsAtIoN - Въпросите започват от тук.
CatStylezZz - Въпросите започват от тук.
Последна промяна от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ на пет мар 10, 2017 11:34 pm, променено общо 4 пъти.
End of Silence харесват това
 #410735  от 3aeK HapKoMaH :*
 вт мар 07, 2017 1:55 pm
Winted
 #410741  от sLaughtereD-
 вт мар 07, 2017 4:22 pm
ᵀᴴᴱ HUИTΞR написа:
вт мар 07, 2017 1:36 pm
Иване, иване, имаш ли кажи пари.
да сбъднеш иване моите розови мечти
winted
  • 1