Официалният форум на iPlay.bg 

• CS:GO уби CS 1.6? (Дискусия)

• Анкети, форумни игри, всичко което не е свързано с ЦС. Мненията тук НЕ се отчитат!!!
Анкети, форумни игри, всичко което не е свързано с ЦС. Мненията тук НЕ се отчитат!!!
 #370374  от SovietUnion
 нед ное 15, 2015 9:03 pm
LEGENDARY написа:1.6 беше убита веднага след пускането на CS:GO. Новата част от поредицата превъзхожда в пъти 1.6
спрях да чета тук

ГО има много недоизмислени неща и бъгове които осакатяват играта. и си бъркаш датите, ГО беше сравнявана по това колко е зле даже и с ужасяващото нещо наречено CS:Source. чак след Arms Deal ГО показа знаци на въздигане.

и все пак предпочитам ГО пред 1.6, но ГО е далеч от перфектна игра.
 #370551  от sup
 чет ное 19, 2015 11:34 am
Хубава е, но се губи CS усета. По-скоро все едно играеш CoD или BF, класическите CS-и заместители нямат.
 #370555  от T-RAWW
 чет ное 19, 2015 1:48 pm
sup написа:Хубава е, но се губи CS усета. По-скоро все едно играеш CoD или BF, класическите CS-и заместители нямат.
Интересно как може да сравняваш CSGO със CoD или Battlefield след като и в двете игри които ти изброи няма нужда да се целиш нито има recoil, все едно да сравняваш хладилник с печка. А тая простотия с мятане на нож която 1shot-ва е пълна глупост
 #370562  от delirium
 чет ное 19, 2015 4:35 pm
Valve убиха 1.6.
 #370566  от METAMFETS ^
 чет ное 19, 2015 5:23 pm
Много сте ми смешни с тая ЦС ГО...А още повече , че съм играл и двете и отново 1.6 ми харесва повече..
 #370570  от Pobelter
 чет ное 19, 2015 6:58 pm
Няма кракнат CS:GO, затова valve го наложиха, чист бизнес. Ти ако имаш игра, която масово се играе кракната, би ли продължавал да я налагаш и рекламираш? Затова те се опитаха да извлекът най доброто от 1.6 и да го пренесат в CS:GO, със цел по-хубавото от двете да привлече играчите.
 #370577  от Sailor*
 чет ное 19, 2015 9:09 pm
CS:GO е пълно копие на CS Sourse по моите мисления .. Поради голямата посещаемост на CS:Sourse сървърите ADDICTED ,за това и те я направиха платена и да не е с бъгове .. Доста често когато се опитвам да я тегля след update-a ми се бъгва .. Авери са ми казвали ,че купената не е такава и има разлика иначе мапове и някой от оръжията са копирани от CS:Sourse ..
 #370579  от MK3
 чет ное 19, 2015 9:21 pm
The GameR ScreWw написа:CS:GO е пълно копие на CS Sourse по моите мисления .. Поради голямата посещаемост на CS:Sourse сървърите ADDICTED ,за това и те я направиха платена и да не е с бъгове .. Доста често когато се опитвам да я тегля след update-a ми се бъгва .. Авери са ми казвали ,че купената не е такава и има разлика иначе мапове и някой от оръжията са копирани от CS:Sourse ..
Използва усъвършенстван Source енджин и е написана от нулата,поправи ме ако греша защото не съм сигурен.
sup написа:Хубава е, но се губи CS усета. По-скоро все едно играеш CoD или BF, класическите CS-и заместители нямат.
Това е защото ние сме израснали с 1.6 , но трябва да приемаме новостите,все пак кобрата го е казал "Продължаваме напред" :tooth:
а и сегашните лапешоци които ще израснат с GO ще са на твоето мнение,че в 1.6 се губи усета или в следващата версия на играта.
 #370589  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 пет ное 20, 2015 10:55 am
Така, хайде и аз да изкажа някакво мнение, като човек играл Counter-Strike от 1.5 по залите до CS:GO. Играта (1.6) умря още, или по-скоро няколко месеца по-късно, с излизането на Global Offensive. Защо ли? Защотото "всяко нещо си има начало и край", колкото и да е хубаво. И тези, които казват ЦС:ГО е грозна, ЦС:ГО е гадна, ЦС:ГО е такава и онаказа, го казват само защото я няма кракната и ги мързи да не пушат 1 седмица, и да я вземат, и това си е жалката истина. ЦС 1.6 няма НИКОГА (или поне не в следващите няколко години) да умре в България точно поради тази причина и ще продължи да се играе. ЦС:ГО е всичко, което на играта и липсваше - това е, да израснали сме с 1.6, но това не значи да умираме с нея и да плюем ГО без реална причина. Дел е прав - vALVE убиха ЦС 1.6 и с пълното право да го направят.

The GameR ScreWw написа:CS:GO е пълно копие на CS Sourse по моите мисления ..

И двете игри ползват Source енджина, така е нормално да е "пълно копие".

The GameR ScreWw написа:.. и някой от оръжията са копирани от CS:Sourse ..

В това няма грам смисъл.

Крис, защо сравняваш CS и игра от друго "измерение", бе. :lol: Иначе да, 1.6 ще си остане класика.
 #372716  от sムd?Yes?mムybe???
 съб дек 05, 2015 6:51 pm
Хайде да изкажа и аз мнение, Недко със цс порастнах , докато има хора като @Делириум, 1.6 няма да умре всеки един който е на 20 + е играл тази игра дори като малък или голям и всеки ще подкрепи това мнение това, че има голям спад си е така , но пък за сметка на това все още се играе както аз си казвам тази игра няма да умре никога. Вярно е, че ЦСГО е хубава игра, но не чак толкова добре измислена има куп бъгове по самата игра , а като гледам никой не си дава зор да я оправи, но все пак да Графика и замисъл на новата версия са 1001% уникалност, но нека не забравяме колко от нас сме киснали във д2-то и другите сървъри (дори и сега го правим) само защото знаем, че играта няма да умре. Аз си играя редовно цсго във Немски сървъри и доста често сме дискутирали, че колкото и стара да е играта няма да я забрави никои и няма да спре да я играе.