Официалният форум на iPlay.bg 

• CS:GO уби CS 1.6? (Дискусия)

• Анкети, форумни игри, всичко което не е свързано с ЦС. Мненията тук НЕ се отчитат!!!
Анкети, форумни игри, всичко което не е свързано с ЦС. Мненията тук НЕ се отчитат!!!
 #369648  от MK3
 вт ное 03, 2015 7:16 pm
Здравейте!
От много време не съм влизал в форума и не знам какво става тук,но ако има такава тема нека моята да бъди изтрита.

Та мислите ли,че CS:GO "уби" CS 1.6? Мисля че правилно разбрахте за какво става дума.

Моето мнение е,че CS:GO не "уби" CS 1.6 напълно,но ще го "убие" в най-скоро време. Като цяло CS:GO е в ПЪТИ по-добра от 1.6 в всяко едно отношение. Най-много ми хареса matchmaking-а с различните дивизии от Silver до Global Elite и вдигането на левел,скиновете, CS:GO TV,новите вградени модчета,хубави ботове,повече оръжия,по-добър "усет" на оръжията и още доста,но не ми се изброява. И на всичкото отгоре е лека. Щайгите които подкарват Half-Life 2 биха подкарали CS:GO също!

Естествено това е моето мнение и би ми било интересно,какво е вашето :))
 #369649  от SeNsAtIoN
 вт ное 03, 2015 7:21 pm
Според мен не е така играта се играе от доста време и не вярвам такова лесно да западне, за някой това си остава класиката както и за мен, след толкова години игра не мисля, че толкова лесно ще западне
 #369650  от T-RAWW
 вт ное 03, 2015 7:30 pm
1.6 беше убита веднага след пускането на CS:GO. Новата част от поредицата превъзхожда в пъти 1.6, всички неща са измислени идеално - мисии със награди , през всеки 2-3 месеца нови операции с включени към тях нови карти и скинове , level up-ване с награди , matchmaking,много турнири и евенти свързани с турнирите.За съжаление българите сме народ който винаги иска да мине по-тънко и сваля играта от торент сайтове без да осъзнава какво изпуска.Малко са хората които имат CS:GO и предпочитат 1.6 а хората които я нямат я hate-ват.
 #369652  от Imp0ss!bLe ;]
 вт ное 03, 2015 7:43 pm
Аз имам CS:GO , но не ми харесва толкова колкото 1.6 , може би защото не съм я играл до сега и не съм кой знае колко "силен" и когато тръгна да я играя ми отъпява доста бързо.А по темата не мисля че CS:GO е "убила" 1.6 , все още има доста играчи които редовно играят 1.6.На мен лично ми харесва повече класиката тоест 1.6
gord prascho харесват това
 #369653  от MK3
 вт ное 03, 2015 7:55 pm
Забравих да спомена и за хората тип "Die Hard Classic Players",които не приемат новите игри по какъвто и да е начин,щон е ново - значи не става. Не искам да кажа че хората над този коментар са такива. Другото което искам да кажа е че трябва да се движим напред,а не да стоим в миналото. За мен CS 1.6 е едно прекрасно минало и носталгията е голяма,но ако има някаква дилема,бих избрал CS:GO.
 #369668  от T-RAWW
 вт ное 03, 2015 9:41 pm
HolySqeak написа:CS:GO зомбира, CS 1.6 прави кеф, освен ако не си "InsTincT" ;)
Още не съм започнал да ям мозъци,на цсго главно троля и се забавлявам (^:
 #369883  от MK3
 нед ное 08, 2015 10:29 am
KryusSho написа:Който разбира 1.6 цъка
кое те кара да мислиш така?
 #369884  от T-RAWW
 нед ное 08, 2015 10:38 am
KryusSho написа:Който разбира 1.6 цъка
Поправи се на "Който няма CS:GO 1.6 цъка хаха"